Autor Téma: vymena paciek pod volantom  (Prečítané 38 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline zorin

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 62
vymena paciek pod volantom
« kedy: 21.06.2026 - 15:17:44 »
Zdravim zas ,vymenil som packy pod volantom zacali blbnut ,dal som tam ine pod inym cislom ako bolo uvedene na predoslich ,ale funguje vsetko ako ma len problem je ze mi nejde otvorit ani zamknut auto na central  ,nieco som nasiel na nete vraj odpojit bateriu ale nepomaha da sa to aj inak alebo ak je moznost cez diag ,tak ako ,dakujem ,,peugeot 308 sw ,2009