Autor Téma: Poradite akym smerom je idealne ist Trnava,Ruzindolska na bratislavske Kramare?  (Prečítané 3903 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Milosko28

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 155
Neviete akym smerom je najlepsie ist z Trnavy na bratislavske kramare cez prac.dni o cca 15hod?
Skoro vzdy som isiel klasicky diaľnica a potom cez mesto ktore je vzdy priserne zasekane,alebo navigacia posiela cez pristavny most a mesto co je tiez este prisernejsie.
V trnave byvam vlastne od Ruzindola tak som rozmyslal ze mozno kludnejsie a rychlejsie je Trnava,ruzindol,modra,pezinok,raca,racianska Pionierska,Jaskovy rad a hore na kramare. ako to byva na tomto useku okolo 15h,16h?
Poradi niekto kto je v tejto trase skuseny?  :blush

Offline Lubos91

  • ID: 091
  • Registrovaný užívateľ
  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 227
Pionierska bude zapchatá kvôli STOPke. Inak asi pohoda vrámci mesta. Po obchvate sa tiež dá prejsť celkom v pohode len to chce pár trikov  :D
Peugeot 406 Break 2.0 HDi 66kW 2003 predané
Peugeot 508 SW GT 2.2 HDi 150kW 2012

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Pionierskou v case okolo 15h prejdes uplne bez problemov...
obchvatom urcite nie smerom na bajkalsku, na to zabudni uz teraz :)

ak pouzijes google navigaciu "Googlemaps" zapni si v nej premavku, navigacia ti da trasu tak, aby si sa vyhol zapcham. Inu navi ani nepouzivam.
« Posledná zmena: 06.11.2019 - 12:49:17 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Online CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.156
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Amerika pre východniarov je tradične nevyspytateľná a kto ti tu tvrdí, že to bude bez problémov, musí mať kryštáľovú gulu. Tam stačí 1-2 ťukance alebo keď zaprší a už je to celé zasekané.
Ja som na Kramáre vždy chodil aj chodím klasicky cez mesto, cez Šancovú smer hl. stanica a hore... obchvat by som automaticky vylúčil vopred.

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
hovori ten co denne jazdi Pionierskou ako ja  :D
moj zlaty, Bratislavu poznam od narodenia, a ano mas pravdu, je to amerika pre Blavakov...
sme im vdacny za kazdodenne zapchy a davy prudiace z roznych smerov smerom do BA.
kto chce spoznat BA pokoj na cestach, treba sem prist pocas sviatkov :D
parkovacia politika bude dufam spasenie pre Bratislavsku dopravu a bude schvalena co najskor  :-*

kto pozna dopravu v BA, nema problem aj cez zapchy, kedze vie co a ako sa veci maju, zial v zapche stoja
vacsinou ti co sem rano/resp. v pondelok pridu a vecer/resp. stvrtok odidu nadavajuc na BA jak keby ona za to mohla... smutne.
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline jsbb32

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 289
velmi si mu pomohol