Autor Téma: Elektrické otváranie dverí  (Prečítané 5304 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Zizi

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 64
Elektrické otváranie dverí
« kedy: 13.04.2019 - 22:10:16 »
Čaute, včera sa mi stalo prvýkrát to, že som sedela na strane vedľa vodiča a chcela som si otvoriť dvere pomocou gombíku. Dvere odistilo ale akoby hneď zaseklo a už nereagovalo na moje opakovné stáčanie gombíku. Potom som to skusila s gombíkom na strane vodiča, dvere sa zatvorili, bolo počuť ako motorček dvere dotiahol, potom som už zas na strane vedľa vodiča stisla a slo to už ok. Čo sa mohlo stať? Nevedela som tie dvere otvorit ani pomocou rúčky.

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Elektrické otváranie dverí
« Odpoveď #1 kedy: 14.04.2019 - 17:22:26 »
Pravdepodobne aktuator vo dverach, odsleduj ci to robi castejsie, ak uz vobec nebude reagovat, je na vymenu.
na gombik rovnako reaguje aj impulz od klulcky, vyskusaj aj kluckou ako na videu ci reaguje, aby si vylucila gombik na palubke.
ak su gombiky ok, tak ten aktuator potom zrejme... problemom byva zle konstrukcne navrhnutie vyrobcom,

polozkaneni extremne draha ak sa nemylim okolo 50€, ale ta robota je des...

skus porovnat s tymto videom
« Posledná zmena: 14.04.2019 - 17:24:26 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.156
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Re:Elektrické otváranie dverí
« Odpoveď #2 kedy: 15.04.2019 - 12:04:04 »
 :D :D :D

Týmto si prejde každý majiteľ 1007my...  :angel

Offline Zizi

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 64
Re:Elektrické otváranie dverí
« Odpoveď #3 kedy: 15.04.2019 - 16:40:59 »
nie, nie, rucka nerobila toto, co na videu, spravala sa jak ma.... ale kusok mi to seklo... no som z toho zalknuta, lebo to auto lubim  ::)