Spojené udalosti

  • Zimný víkendový zraz 11-13.3.2016 - Liptovský Mikuláš - Chat: 11.03.2016 - 13.03.2016

Autor Téma: Zimný víkendový zraz 11-13.3.2016 - Liptovský Mikuláš - Chata Opalisko  (Prečítané 44838 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.162
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk

Všetkých Peugeotclubákov opäť pozývame na sever Slovenska do krásneho prostredia za obcou Závažná Poruba - Chata Opalisko, asi 10 km od Liptovského Mikuláša.

Chata Opalisko sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier a jej okolitá príroda ponúka ideálne podmienky pre milovníkov zimných športov.
K dispozícii sú 50 metrov od chaty tri lyžiarske vleky a sedačka so štyrmi zjazdovkami (všetko aj umelo zasnežované), ktoré uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov. Večer je možnosť lyžovať pri umelom osvetlení. Začiatočníci sa naučia lyžovať v lyžiarskej škôlke pod dohľadom odborníkov. Vedľa chaty je servis a požičovňa zimnej výstroje. Vyznávači bežeckého lyžovania určite uvítajú členité terény bežeckých tratí, ktoré sú po celú zimu upravované.


Jedálny a nápojový lístok je k dispozícii vopred na tomto linku: http://www.chataopalisko.sk/jedalny-a-napojovy-listok


Vzhľadom na to, že sa jedná o zimnú sezónu, nie je možné zarezervovať všetky chatky/izby na klub aby v prípade nenaplnenia kapacít nevznikol majiteľom problém s obsadenosťou. Preto si izby rezervujete sami priamo v zariadení emailom alebo telefonicky.
Izby sú 4x trojposteľová, 4x štvorposteľová, bunka 3+2 postele, bungalov 4+2+2 postele... všetko s kúpeľňami a TV.
Ceny pre klub sú: Ubytovanie (dospelá osoba, dieťa) 11,00 € / noc (+RP 0,50 €), polpenzia dospelí 7,90 € (deti 5,90 €), plná penzia dospelí 10,50 € (deti 8,30 €).
V prípade rezervácie je potrebné uviesť v mailovej správe alebo do telefónu, že idete na zraz PeugeotClub Slovakia.

Kontakty pre rezervácie:
Telefón/Fax: +421/44 554 71 78
mobil:  0903 806 204 (manager - Ján Mlynček)
e-mail: chata@chataopalisko.sk


Víkendový zraz bude prebiehať v dňoch 11-13.3.2016.

Vzor rezervácie do emailu:
Kód: [Vybrať]
Dobrý deň.

Poprosil by som o rezerváciu: Izba č.16 od 11. do 13.3.2016
Počet osôb: 2 dospelí + 2 detí
Stravovanie: polpenzia
Akcia: zraz PeugeotClub Slovakia

Počet účastníkov na celý víkend je limitovaný počtom chatiek/izieb.

V sobotu sa však radi stretneme so všetkými, ktorí si nájdu čas a chuť stretnúť sa s klubákmi v príjemnom prostredí.
V prípade priaznivého počasia (teda ak bude sneh :D ) usporiadame "skupinkové" súťaže priamo na mieste.
Ak nám počasie nedopraje bielej periny, operatívne rozhodneme o možnosti výletov do Jasnej, na Chopok či do LM.

Nezabudnite sa nám tiež prihlásiť do tabuľky aby sme mali aspoň približnú predstavu o počte účastníkov.
Tešíme sa na vás, priatelia levov...   :call :coffee

Web: http://www.chataopalisko.sk/

GPS súradnice:  N 49° 2' 40'', E 19° 38' 29''



Prihlasovadlo tu:


Tabuľka prihálsených:


Offline putzig

  • ID: 035
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.142
Výborný nápad. Ak nám to vydá (čo dúfam, že tentokrát vydá), tak sa dovalíme. Snáď bude aj ten sneh...
Peugeot 207 SW Outdoor, 1.6 Vti, Belle Ile LeMans Series Reflex Black Edition :-))) VF3WU5FS0BE077384

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.162
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Sňah musí byť. Dáme nastarosť Kaprovi...  :beer

Offline Durko

  • ID: 003
  • Administrátor
  • Expert
  • ********
  • Príspevkov: 1.652
Výborný nápad. Ak nám to vydá (čo dúfam, že tentokrát vydá), tak sa dovalíme. Snáď bude aj ten sneh...

bolo slúbene že nám odložia
406 Break 1,8 16v
Partner 1,6 HDI

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
Prosím odložiť aj pre nás cca 9 000 kubíkov  prírodného alebo technického snehu na zjazdovke Kucbiel alebo Fajka... ;D

Juve & Ewa
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline Martinsk

  • ID: 026
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 754
Zaslal som dopyt na ubytovanie. Som zvedavý, čo mi pošlú.
Peugeot 5008, 2,0 HDi - biela perleť. Seat alhambra 2,0 TDi 4x4

Offline banan032

  • ID: 036
  • Riadny člen
  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 19
Ubytovanie zabespečené tak sa tešíme na všetkých.

Offline madrid

  • ID: 019
  • Riadny člen
  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 156
 :cool Izba rezervovaná  :call :dance
« Posledná zmena: 21.01.2016 - 14:35:38 od Marcel00 »
Peugeot 5008 2.0Hdi 110kw  chip.tuning EGR off,straki007
 Peugeot 407SW 1.6Hdi
 Peugeot 407 1.6 Hdi
 Peugeot 406 1,8 16V
 Peugeot 405 1.4L

Offline Martinsk

  • ID: 026
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 754
Aj ja mám zarezervovanú izbu. Teda dostal som takú odpoveď.
Peugeot 5008, 2,0 HDi - biela perleť. Seat alhambra 2,0 TDi 4x4

Offline safi1

  • ID: 041
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 980
Otazka... ?

Jak tam funguje tie izby... Nerozumiem tomu... :D :D to budeme na izbe 3 az 4 ?? :D či ako ?? :D či je moznost zarezervovať len izbu pre 2ludi... ??

Dkujem  :angel
Moje prvé nové auto Peugeot 308 1.6HDi
Peugeot 206 1.4e 55kw s audio sústavou v kufri (majster slovenska v dB dragu)
PREDANÝ  :(  :(

Offline Durko

  • ID: 003
  • Administrátor
  • Expert
  • ********
  • Príspevkov: 1.652
Adam zavolaj tam a opýtaj sa , rezervácie su na ludoch kedže sa nedala zabezpečiť rezervácia celej chaty koli sezone tak si každý rezervuje sám, a ako pozerám tak izbyčky sa mínaju
406 Break 1,8 16v
Partner 1,6 HDI

Offline Durko

  • ID: 003
  • Administrátor
  • Expert
  • ********
  • Príspevkov: 1.652
Takže na piatok som Vám slubil prekvapenie ale vzhladom na naše polovičky ho musím prezradiť aby sa na mna nehnevali že im niečo chýba k prekvapeniu a kedže budeme v teple a v chate a zase spolu (konečne) tak v piatok večer bude taka menšia žurka a príde aj   DJ JERRY a pustí nám trocha hudby aby nám nebolo otupnô (neviem čo to je za výraz ale páči sa mi) takže teším sa na Vás
406 Break 1,8 16v
Partner 1,6 HDI

Offline Durko

  • ID: 003
  • Administrátor
  • Expert
  • ********
  • Príspevkov: 1.652
Výborný nápad. Ak nám to vydá (čo dúfam, že tentokrát vydá), tak sa dovalíme. Snáď bude aj ten sneh...

jak vydá ? je to na celý víkend  a dosť dopredu aby si sa vedel zariadiť a okrem iného ako buduci kontrolor (teda dufam, hehe spravíme členskú?) tam nemôžeš chýbať a aj keby no tak Ada určite nie. Tak šup šup zarezervovať izbu
406 Break 1,8 16v
Partner 1,6 HDI

Offline obaf

  • ID: 010
  • Registrovaný užívateľ
  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 260
Deti budu mat radost....
406 Break; 2,0 HDI; 80kW new; 1999 - R.I.P.

Boxer 3,0HDi; L4H3; 2009

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.162
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Ideme s detskami na lyzovacku, nepozicas?

 :D Tak ako? Ešte potrebuješ, či sa zmestíte do sanitky?  :angel