Autor Téma: Peugeot 508 SW 2.0 HDi  (Prečítané 3301 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline zijo

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 3
Peugeot 508 SW 2.0 HDi
« kedy: 04.04.2024 - 18:41:50 »
Ahojte, predam moj 508, auto spolahlive, vo vybave. Dovod predaja prechod na inu znacku.
Motorovy olej meneny kazdych 15 000 km, olej v automatickej prevodovke meneny kazdych 50 000 km.
Davam k nemu letne aj zimne pneu Barum 235/45 R18 jazdene jednu sezonu
Dam k nemu aj olej a sadu filtrov na vymenu - mal som kupene vopred, vymenu uz necham na noveho majitela.

Co som na nom za 5 rokov menil:

Sada rozvodov + nove brzdy a kotuce pri 160 000 km
Snimac sklonu xenonov pri 200 000 km
Klimovy kompresor pri 210 000 km
Riadenie pri 220 000 km
Klinovy remen + napinacia kladka pri 250 000 km

Co nefunguje:

Vyhrievanie sedadiel - mal som v plane komplet zreparovat sedacky, no uz som sa k tomu nedostal.

Palivo: Nafta
Najazdene km: 278 000
Rok: 2011
Prevodovka: 6 st. automat
Motor: 2.0 HDi 120 KW
STK do 12/2025
VIN: VF38ERHHABL044122

Cena: 6300 € + mozna dohoda pri rychlom jednani

Vybava:

Natáčacie svetlomety, Centrálne uzamykanie, El. predné a zadné okná, El. nastaviteľné sedadlá, El. zrkadlá, CD menič, Automatická dvojzónová klimatizácia, Diaľkové ovládanie, Rádio/CD+MP3, Multifunkčný volant, Lakťová opierka, Head-up display, Bezkľúčové štartovanie,  Klimatizovaná priehradka, Ostrekovače svetlometov, Welcome light, Disky z ľahkej zliatiny, Hmlové svetlomety, Imobilizér, Palubný počítač, Navigačný systém, Parkovací asistent, Tempomat, Kožený interiér, Tónované sklá, Vyhrievané predné sedadlá, Vyhrievané spätné zrkadlá, Fólie, Dažďový senzor, Svetelný senzor, Sezónne prezutie, Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Bi-Xenónové svetlomety, Bezkľúčové otváranie dverí, El. otváranie kufra, El. zatváranie kufra, Panoramatická strecha, Bluetooth, LED denné svietenie, JBL Audio, Výškovo nastavitelné sedadlo vodica, Výškovo a osovo nastavitelný volant, Automatické rozsvietenie výstražných svetiel v príp. prudkého brzdenia, Predné a bocné airbagy, Sietka batožiny, Zadné sklopné a delené sedadlo 1/3-2/3, Bezpecnostné pásy vpredu s navíjaním vzadu trojbodové, Akustické predné okno, Automatické uzamykanie po rozjazde, Osvetlenie prahov dverí, Parkovací asistent predný a zadný zvuková a grafická výstraha, Farebný head up display, výklopný priehladný panel, Stredová predná laktová opierka s úložným priestorom a USB/jack, Ovládanie sklápania zadných sedadiel z batožinového priestoru, Chrómové lemy dverí a lišta zadného nárazníka, Poloautomatické rolovanie krytu batožiny, Zásuvka 12V v 1., 2. rade sedadiel a aj v batožinovom priestore, 8 reproduktorov, Automatická elektrická parkovacia brzda


Offline zijo

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 3
Re:Peugeot 508 SW 2.0 HDi
« Odpoveď #1 kedy: 15.04.2024 - 16:57:07 »
Update:

Cena 5000 (pevna)

Offline zijo

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 3
Re:Peugeot 508 SW 2.0 HDi
« Odpoveď #2 kedy: 23.04.2024 - 17:38:51 »
predane