Autor Téma: Packa stieracov  (Prečítané 600 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Scafo

• Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 24
Re:Packa stieracov
« Odpoveď #15 kedy: 25.03.2020 - 07:00:28 »
No také možnosti neexistujú. :)
Ako do nejakeho origo dielu by som siel ... packa, rele, uprava ... ale nie do voliakych navyse dielov z felicie a co ja viem z coho... zas nebudme ako v Rumunsku :)

Offline sir.Oliver

• Šuflikant
  • Príspevkov: 252
« Odpoveď #16 kedy: 25.03.2020 - 17:47:13 »

nevieš ani o čom som písal ... to rele nie je iba z felície , má ho aj golf , polo , ..... je to rele ktoré si pamätá posledný nastavený interval . nebuďme rumúny , dajme si poradiť od skúsenejších .....

mohol som ti navrhnúť aj home made výrobu ciklovača , ale považoval som že toto je lepšie a istejšie . ( rokmi odskúšané v autách VW skupiny ) nie je problém vyrobiť ciklovač ... stačí jedna NE 555 a trochu " bižutérie " okolo .....

Offline Scafo

• Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 24
« Odpoveď #17 kedy: 26.03.2020 - 07:02:07 »
ako by to vyzeralo? to by som mal nejaky gombik navyse, potenciometer, alebo akym sposobom by som menil tu rychlost? ci by si mi prednastavil nejaku rychlost do toho rele a ta rychlost by bola nemenna pre polohu I alebo 1... neviem si to presne predstavit. Dakujem vopred za vysvetlenie :)

Online Judes

• ID: 013
  • Kartičkár
  • Guru
  • Príspevkov: 3.243
« Odpoveď #18 kedy: 26.03.2020 - 07:38:28 »
Vo Felicii to fungovalo tak že si mal páčku v nulovej polohe a keď začalo poprchat a nepotreboval si rýchle stieranie tak sa presunula do polohy ciklovača čiže raz zotrel a hneď dal páčku do nulovej polohy. Ono si to meradlo čas a keď si znovu prepol do polohy ciklovača tak to stieralo v intervale aký bol medzi prepnutiami páčky. Ak sa nemýlim tak bolo možné nastaviť interval ciklovača max od 30sec.
« Posledná zmena: 26.03.2020 - 07:40:04 od Judes »
Peugeot 407 Sedan, 2.0 HDI bez FAP, 2006, Diagnostika Peugeot Planet 2000
vlákno tu https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,544.0.html