Autor Téma: výmena žhavičov a odklon kolies  (Prečítané 2560 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline rages129

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 192
výmena žhavičov a odklon kolies
« kedy: 22.01.2018 - 19:51:05 »
ahoj mam problém ráno štartovať keď mi stojí auto celú noc a je okolo nuly :) proste točí točí úplne normalne ale dlhšie ako má a preskočí to ako keby v jednej chvíli :) že vraj by to malo byť žhavičom, keď jazdím počas dňa a odparkujem a idem čo ja viem za 5 hod naspäť do auta tak štartuje na brnk normalne :) moja otázka znie vedel by som si to vymeniť sám žhaviče ako amatér keď tak aké tam mam dať podľa čoho vyberať? ? vymeniajú sa všetky alebo iba vadné ? a keď tak na ako dlho je to robota keby to dám do servisu :)  a druhá vec čo sa týka kolies všimol som si že zadné kolesá mi idú do mierneho sklonu "A" ako keby nie je to dáky extrém ale keď sa na to pozriem všimnem si to + od kedy som vymenil plecháže za elektrony tak na jednej strane v zadu mam koleso a niečo viac zasunuté pod blatníkom ako to druhé čim to môže byť ? nebúcha to ani nevrzga za jazdy proste nič ďakujem za rady
peugeot 206 2.0 hdi 66 kw

Falco

  • Hosť
Re:výmena žhavičov a odklon kolies
« Odpoveď #1 kedy: 22.01.2018 - 20:08:17 »
Ked sa pytas otazku ci sa zhavice menia len vadne alebo vsetky tak to ani nemen sam. Zalomeny zhavic Ti spravi vela problemov. Daj to do servisu. A druha zla sprava, so zadnou napravou nic nespravis, len repas alebo kupit repasovanu, cena ~200eur+

Offline rages129

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 192
Re:výmena žhavičov a odklon kolies
« Odpoveď #2 kedy: 22.01.2018 - 21:39:01 »
ale ta náprava nebúcha ani nič ani v zákrute no proste vôbec :) iba ma ten sklon do A mierny dokonca som čítal kadetade a aj známi mi hovorili že to býva aj bežné na niektorých autách že to je taký typ nápravy alebo také niečo :)
EDIT: tak isto sa mi vidí že aj pneumatiky sa mi odierajú rovnomerne :)
« Posledná zmena: 22.01.2018 - 21:58:05 od rages129 »