Autor Téma: Alarm Peugeot 508  (Prečítané 4267 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline TomasARN

  • ID: 134
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 443
Alarm Peugeot 508
« kedy: 02.08.2017 - 13:12:48 »
v aute nemam alarm, viete preto prosim odporucit, niekoho v BA, kto by vedel zapojit alarm ? imobilizer v alarme netreba zapojit a chcem aby bol ovladany origo klucom
Dakujem

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #1 kedy: 03.08.2017 - 12:44:23 »
rozhodne daj fabricky alarm. je to plne integrovane v aute a spolupracuje s RJ vo vozidle..
nic ine by som na Tvojom mieste nedaval, toboz nie do francuzkeho auta.  :bandit
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline TomasARN

  • ID: 134
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 443
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #2 kedy: 03.08.2017 - 13:15:34 »
nepotrebujem, aby alarm odpajal riadiacu jednotku, ale aby reagoval pri otvoreni dveri a pohybovy senzor, nic ine, preto nepotrebujem original

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #3 kedy: 06.08.2017 - 10:13:06 »
o nicom takom som nepisal, skor ta vystriham pred tym aby si neposkodil hoci aj odbornou montazou uz niektoru existujucu elektroniku v aute.
Francuzka elektronika je extremne hakliva, zbernice su velmi citlie.
staci nieco chybne vyslane do zbernice a potom ostanu oci pre plac.

ja poznam zopar elektrikarov, sam som znaly v odbore, ale nikdy by som ti neodporucil nikoho z nich, alebo sa ti sam neponukol...
nie preto ze to nevedia alebo ze by som to nevedel, je to hracka zapojit, ale preto ze nikdy nevies co tie neorigo spravia.
za znasanie takzvanej zaruky a naslednych problemov to asi nestoji za to.

je to na tebe :)

najprv si pisal ze iba chces aby to otvaralo klucom,
teraz uz pises ze chces aby rozpoznal otvorene dvere.
v oboch pripadoch je potrebne napojenie na digitalnu zbernicu.
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline TomasARN

  • ID: 134
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 443
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #4 kedy: 06.08.2017 - 10:51:10 »
Pisal som, ze chcem aby bol ovládaný origo klucom, cize dialkovym v kluci, aby nepribudlo dalsie dialkove. Uz mam v aute VAM R1, ten odpaja X veci v aute a doplnit som to chcel o alarm, ktory sa spusti, ked niekto nasilu otvori dvere alebo rozbije okno a strci do auta ruku. Nic viac som od alarmu nechcel.
Ja osobne som autoelektrikar, pred rokmi som robil v Peugeote, ale nemam odvahu to spravit sam

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #5 kedy: 06.08.2017 - 11:05:46 »
lepsia kombinacia ako byt autoelektrikar ktory robil peugeote neexistuje :)
ale ked nemas ty odvahu kto potom  :beer

Preco si si ked uz si tolko investoval dom VAM zabezpecenia, oni maju aj pridavny modul VAM Akustik,
ten totiz v sebe zahŕňa: ochranu proti naloženiu, ťahaniu, tlačeniu, dvíhaniu, nakláňaniu vozidla, krádeži kolies,
ochranu interiéru vozidla, batožinového priestoru a motorovej časti.
« Posledná zmena: 06.08.2017 - 11:07:39 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline TomasARN

  • ID: 134
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 443
Re:Alarm Peugeot 508
« Odpoveď #6 kedy: 06.08.2017 - 11:14:45 »
Vam akustik funguje na takom principe, ze odomknes auto a zasunies krabicku, cize pri takej situacii, ze ides s nakupom, musis nakup polozit na zem, odomknúť auto a zasunut krabicku a az potom otvorit kufor a nalozit veci. Ak nedas po odomknuti auta do par sekund tu krabicku do zasuvky, zacne trubit. Podobny problem pri malom dietati a podobne