Autor Téma: Aka fuka funda luka ..  (Prečítané 1930 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Falco

  • Hosť
Aka fuka funda luka ..
« kedy: 23.11.2015 - 09:47:33 »
Neviem aky som mal dat predmet .. kazdopadne ..

O co mi ide .. budem sa stahovat .. cca o tyzden .. mno .. a kedze do prace to budem mat asi 8-9km tak odstavim Megana, lebo ten by sa nestihol za tu dobu ani premazat, nie to zahriat v zime. Takze budem chodit druhym autom. Kazdopadne. Pointa je v tom, ze teoreticky nemam kam Megana dat. Sice je pekne keby som ho mal poruke a mozno by som nan aj flek nasilne nasiel, ale nechcem to silit. Takze otazka tu do plena .. Som ochotny auto niekomu zapoziciat kto ho vyuzije. Je to obute na zimnych, zoservisovane, olej vymenit po 8 000km, vsetko funguje, nova spojka, nove brzdy, (dnes idem este zadne vymenit) atd. nejdem to rozpisovat. Jedine co chcem je, aby ten clovek to auto postrazil, pripadne mu sem-tam ocistil celne sklo. Je to kombik, takze na vozenie vsakovakych kravin vyuzijete hravo. Poistka zaplatena.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: Aka fuka funda luka ..
« Odpoveď #1 kedy: 23.11.2015 - 10:03:00 »
prenajom zadarmo?
nedelas dobre jaromire  :sweat

na kolko potrebujes odparkovat auto? jedno miesto vo dvore by sa do jari naslo :)
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Falco

  • Hosť
Re: Aka fuka funda luka ..
« Odpoveď #2 kedy: 23.11.2015 - 10:07:47 »
Tak .. ja som dusa dobra :D .. no ak by si mal miesto na neho, tak by to bolo celkom fajn. Prakticky a teoreticky by to mozno bolo len na par dni nez by som doriesil to ci auto zoberiem k sebe alebo nie. Idem do domu a je tam dost dvor, ale musim zobrat ohlad na druhych ludi, nie, ze tam budem mat skladku aut, ze jo :) ale tak mozno do tyzdna by som ho zobral a niekde zasil, hodil pod plachtu a bude. To by celkom slo. Keby si mi ho vedel docasne zaskladnit nez to poriesim.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: Aka fuka funda luka ..
« Odpoveď #3 kedy: 23.11.2015 - 10:11:25 »
napis mi na nejaky socialny kanal a doladime podrobnosti :P
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.165
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Re: Aka fuka funda luka ..
« Odpoveď #4 kedy: 23.11.2015 - 10:11:41 »
Veľmi výstižný názov témy...  :D  :yes