Autor Téma: Final CD - Základné informácie pre získanie zliav  (Prečítané 26888 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Final CD - Základné informácie pre získanie zliav
« Odpoveď #30 kedy: 28.02.2017 - 10:17:01 »
... nástupca 508 tento rok určite nepríde... Osobne by som novinku v tejto triede predstavil na veľkom jesennom autosalóne a DOMA v Paríži, takže očakávam až jeseň 2018...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline pipistrel

  • ID: 006
  • Registrovaný užívateľ
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 2.089
Re:Final CD - Základné informácie pre získanie zliav
« Odpoveď #31 kedy: 01.03.2017 - 15:48:46 »
Nástupca 508- ky sa neplánuje v tomto roku? Len preto, lebo uvažujem nad kúpou 508, lenže je už dosť dlho na trhu a nerád by som potom nadával, prečo som nepočkal na nový model  :P

no ked uz radsej by som kupil vybehovy model ako prve kusy noveho. hlavne v dnesnej dobe :)
DeuxCentSept (nejde to žere to)

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Final CD - Základné informácie pre získanie zliav
« Odpoveď #32 kedy: 13.03.2017 - 16:06:00 »
Po zhruba 2 rokoch fungovania oficiálneho partnerstva medzi OZ PeugeotClub Slovakia a spoločnosťou FINAL-CD, sme si na viacerých stretnutiach doterajšiu spoluprácu vyhodnotili a navrhli ďalšie fungovanie. Nebudem sa tu rozpisovať, skrátka a jednoducho, čakajú nás (lepšie povedané riadnych členov) svetlejšie časy!

Od dnešného dňa boli pre riadnych členov dohodnuté nasledovné benefity:
- Zľava na NOVÉ alebo PREDVÁDZACIE vozidlá = individuálne cenové ponuky budem riešiť ja, garantujem vždy najvýhodnejšiu dostupnú cenu
- Olejový servis za 99 EUR = značkový olej + všetok potrebný materiál + práca
- Zľava 10% na originálne náhradné diely = plošná zľava 10% alebo akciová zľava podľa sezonality a dostupnosti rôznych akcií. Nevieme kombinovať s inými akciovými ponukami (napr. Každý vek má svoje výhody atď.)
- Zľava 15% na prácu = plošná zľava 15% na mechanické a elektrikárske práce, zľava sa počíta zo štandardných cenníkov. Nevieme kombinovať s inými akciovými ponukami (napr. Každý vek má svoje výhody atď.). Zľavu nie je možné uplatniť na karosárske práce.
- Spoluúčasť 0 EUR pri poistných udalostiach = pri poistných udalostiach v hodnote viac ako 2000 EUR zaplatíme spoluúčasť za zákazníka. Platí pre spoluúčasť vo výške 2% alebo 5%.
- Bezpečnostná kontrola za 1 EUR = každý riadny člen má nárok na 1 (slovom jednu) bezpečnostnú kontrolu ročne. V rámci tejto kontroly overíme funkčnosť bŕzd, tlmičov, stieračov, osvetlenia, akumulátora...

Kontaktný e-mail zostáva aj naďalej milos.svehla@finalcd.sk.  Novinkou bude, že vaše dopyty budem priamo preposielať vhodným kolegom (s inštrukciami, aké zľavy treba poskytnúť), pričom ďalšia komunikácia už bude prebiehať priamo medzi vami a mojimi kolegami. Z tohto dôvodu kozmeticky meníme aj spôsob dopytovania – kvôli rýchlejšiemu a jednoznačnému vybaveniu prosím, aby Vaše dopyty obsahovali nasledovné údaje:
-   Meno a priezvisko (odporúčam s diakritikou, aby sme vám neskomolili mená).
-   Telefónne číslo (pre prípad doplňujúcich otázok).
-   E-mailový kontakt (v prípade, že chcete byť kontaktovaní na iný e-mail).
-   VIN (v prípade záujmu o nové/predvádzacie vozidlo samozrejme nepovinný údaj, v iných prípadoch POVINNÁ POLOŽKA).
-   Jednoznačný popis, o čo máte záujem.
-   Pobočka FINAL-CD, ktorá vás má kontaktovať.

Verím, že tieto nastavenia spolu s ďalšími myšlienkami, ktoré zatiaľ nosíme v hlave, budete hodnotiť pozitívne.
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Final CD - Základné informácie pre získanie zliav
« Odpoveď #33 kedy: 26.04.2017 - 08:49:28 »
Přátelé, kamarádi... Zaznamenal som drobné komunikačné nedostatky u nás vo FINAL-CD, preto by som chcel ešte raz ozrejmiť, ako by to celé malo fungovať.

1.) príde mi dopyt so všetkými kontaktnými údajmi, s VIN, s jednoznačným popisom, čo dotyčný požaduje a od ktorej prevádzky.
2.) celý tento e-mail odošlem na zvolenú pobočku s popisom, čo majú moji kolegovia robiť a aké zľavy uplatniť
3.) moji kolegovia budú dotyčného kontaktovať a dohodnú si s ním podrobnosti

Vo všetkých našich pobočkách je nás cca 200, fluktuácií sa nevyhneme za žiadnych okolností. To znamená, že nie všetci vedia o spolupráci s Peugeot-Clubom a ak nemajú odo mňa predošlú informáciu, tak nevedia zareagovať v prípade, že sa záujemca zrazu osobne objaví v prijímacej kancelárií...

Musíme to celé odladiť na strane FINAL-CD a aj na strane dopytujúcich. Preto všetkých prosím o trpezlivosť...

Ešte jedna prosba, ktorú musím zopakovať - nie som prijímací technik ani predajca náhradných dielov. Mám svoju agendu, denne x stretnutí, preto mi najviac vyhovuje, ak mi príde e-mailový dopyt, ku ktorému sa skôr alebo neskôr URČITE dostanem. Naozaj nechcem na nikoho zabudnúť... Nehovoriac o tom, že e-mail behom 3 sekúnd viem preposlať, myšlienku v hlave väčšinou nie...

Ďakujem za pochopenie a slnko v duši.  :beer
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Final CD - Základné informácie pre získanie zliav
« Odpoveď #34 kedy: 20.10.2017 - 13:08:04 »
Ahojte, všetci.

Spoločnosť FINAL-CD v týchto dňoch otvára svoju prvú pobočku značky Citroen. Náš nový showroom sa nachádza v Prievidzi, v novovybudovaných priestoroch, ktoré zastrešujú už spomínaný Citroen a presťahovali sme sem aj komplet celý Peugeot. Nový areál sa nachádza len pár metrov od pôvodného showroomu Peugeot, ktorý začíname prerábať podľa štandardov značky Opel...

Už teraz viem povedať, že sa chystáme aj do luxusných vôd, o pár mesiacov tak budú realitou aj ďalšie značky pod krídlami FINAL-CD.

V tomto momente neviem ponúknuť svoju pomoc pre Citroen tak, ako pre značku Peugeot. V prípade požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky na nové auto viem dopyt posunúť našim novým kolegom s kamarátskym pokecom... ;)
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29