Autor Téma: 306-2.0 HDI 66kw kolísanie otáčok  (Prečítané 3568 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Richard996

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 1
306-2.0 HDI 66kw kolísanie otáčok
« kedy: 14.06.2015 - 12:59:22 »
Čaute, mám problém s mojou 306, keď naštartujem tak mi na voľnobehu kolíšu otáčky, pridusí ho a potom zas pridusí a tak to robí furt, predtým mi to robilo len keď som mal studený motor ale keď som pridal plyn tak na 2 000 otáčok tak to prestalo robiť a otáčky sa v pohode zrovnali a za tepla to robilo chvíľu ale potom sa zrovnali sami otáčky, lenže teraz už asi dva dni mi to robí furt, pridám plyn ako predtým a nič a keď sa pohnem a postupne pridávam plyn tak mi trhá z motorom v každej rýchlosti, bol som z tým na diagnostike originál Peugeot a vypísalo mi tam tieto chyby: 1.Signál prutokumeru vzduchu.Prerušený obvod nebo zkrat na kostru -to viem to je váha vzduchu zobral som druhú a nič nepomohlo robilo to ďalej. 2.Závada elektromagnetického ventilu EGR.Prerušený obvod 3. Dezaktivace 3 pístu.Zkrat na kostru nebo prerušený obvod.
Napadlo ma že to bude snímač tlaku paliva lenže nechapem prečo ho diagnostika nevypíše, pretože mal som 406 tiež s 2.0 HDI 81 kw a tam to robilo tiež ten istý problém bol ale tam keď sme to dali na diagnostiku tak vypísalo ten snímač tlaku paliva a aj sme ho vymenili a prestalo to robiť. Lenže mne nejde do hlavy prečo to aj teraz nevypíše na 306. Preto sa chcem opýtať či náhodou niekto nemal ten istý problém. Vďaka vopred za rady.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »