Autor Téma: Chladenie  (Prečítané 11536 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
Re:Chladenie
« Odpoveď #15 kedy: 23.12.2020 - 07:38:52 »
Pacho, nech sa páči, zober si miliónové úvery, postav BlueBox a môžeš vychádzať zákazníkom v ústrety... Dá sa to, v určitom režime naozaj áno, ale považujem za divné ukázať na servis a povedať "vy ste bohatí, dajte to zadarmo"...

diesel mi prepáči trocha od témy. Modzilo v tomto sa vôbec nezhodneme, ale to nie je na škodu. Pozri sa mám rozbehnutú firmu, tak ma nemusíš poučovať o úveroch, lebo to dobre poznám. Len taká poznámočka ty si majitel CD finálu  a máš úver, keď dávaš takéto rady. V prvom rade si treba uvedomiť, že servis je tu pre zákaznika, nie naopak, zákazník Vas tam všetkých žíví, na druhej strane všetko má svoje hranice. Pracoval som v nemeckej firme, a tam som mal takú debatu s majiteľom, ktorý mi popísal situáciu na slovensku, a bohu žial platí to dodnes. Na slovensku, keď príde zákaznik, tak pre zamestnanca, je to človek čo mu donesie robotu a problémy , a radšej sa skryje, v "lepšom" prípade sa ho snaží presvedčiť o tom, že reklamácia je neplatná. . U ních v nemecku, keď príde zákazník, tak tam vidi, že prišli peniaze, ktoré ich živia. Tiež sa smial, na banánoch v obchode, proste v nemecku by takéto banány nik nekúpil čo tu núkajú ako 1A trieda, to tiež svedčí o vzťahu predávajúci-kupujúci, že vôbec má takúto drzosť  to predávať.  S autom chodím pravidelne do značkového servisu, nemám s tým problém, ale nechodím v mieste bydliska,ale 80km vzdialeneho servisu. Prečo??, no proste tam sa ku mne správajú ako ku zákazníkovy. Raz som riešil problém, niečo mi búchalo v aute. technik neváhal sadli sme si do auta, prebehli sme sa, zistil, že mi búcha zadne plato zobral šrobovak dotiahol ho. Obetoval 15´pre firmu nezarobil ani €, ale získal pravidelného zákaznika. Naopak servis v mieste bydliska ma odradil tým, že asi pred troma rokmi som tesne pred vianocami rozbil čelne sklo, tuna ma jednoducho odfajčili, su sviatky prídte 8.1 potom vás budeme riešiť. V druhom servise , ma požiadali o win, a povedali že skúsia spraviť čo sa dá. Odpoveď bola, bohu žiaľ sklo nezoženieme skôr ako po vianociach, čiže výsledok ten istý, ale  tipni si, kde som nakoniec dal vymeniť sklo??: Ja chápem, že účelom podnikania, je vytvárať zisk, je to dokonca dané zákonom, ale cesta k zisku je všeliaká.
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Chladenie
« Odpoveď #16 kedy: 23.12.2020 - 08:50:16 »
... vidíš, pacho, je viacero pohľadov... V automobilových službách pracujem takmer 15 rokov, okrem servisu som si prešiel takmer všetkými pozíciami. Ja netvrdím, že mám určite pravdu a ani, že inak to byť nemôže. Ja len prezentujem, ako to vidím zo svojej pozície.

Každý z nás chodí do práce preto, aby zarobil. Na tom sa zhodneme určite všetci. Je na každom z nás, aby vyhodnotil danú situáciu čo najlepšie, ale žiaden všeobecný kódex určujúci pravdu neexistuje. Ešte raz opakujem, ja som nebol prítomný pri dialógu diesela s prijímacím technikom, len som popísal, ako to funguje. Som presvedčený o tom, že akýkoľvek prijímací technik by neváhal dotiahnuť šróbik či vymeniť žiarovku nad EČV aj bezplatne (len za cenu materiálu). Ale skúmať "pocit, že sa to zohrieva, ale zohrieva sa pomalšie", tak toto ma nikto nepresvedčí, že by to niekto urobil zadarmo.

Pevne verím, že každý z nás v živote rád pomôže, ak je to v jeho silách. Nejdem tu zo seba robiť svätca ani martýra, ale lepší príklad mi v tejto chvíli nenapadol - dlhé roky pomáham Peugeot-Clubu. Robím to nezištne, bez akéhokoľvek nároku na honorár. Robím to pre kamarátov aj neznámych, nikdy som pomoc neodmietol ani cez víkendy, ani o polnoci, ani počas dovolenky. Skrátka, ak sa dalo, pomohol som. A čo som za to dostal? Jedine tak nálepky, že som zlodej (lebo automaticky ten, čo pracuje v autorizovanom servise, je zlodej), že rozprávam odveci, že neviem pochopiť bežných ľudí, že musím strpieť toho viac, lebo som vyškolený. Rozumieš, čo chcem povedať? Ja som obyčajný človek, ktorý sa pred 15 rokmi úplnou náhodou ocitol v autorizovanom dealerstve a zostal tam s malou prestávkou doteraz. Som si vedomý svojich možností a schopností a preto som ľuďom ponúkol pomoc v rôznych oblastiach. A ľudia si to nevážili!!! Keď tu v jeden moment vypukla otvorená vojna proti mne, kto z tých ľudí, ktorým som pomohol, sa za mňa postavil? Možno dvaja-traja, ostatní si kopli tiež alebo sa hrali na zákopy. Toto nie je o mne! To je o tom, ako sa ľudia k sebe správajú...

Mám plný prístup na ServiceBox, vedel by som pomôcť aj tu v tejto téme a pýtam sa sám seba - oplatí sa to?! Veď už teraz je jasné, že dostanem ďalšiu nálepku, lebo som si dovolil mať opačný názor ako drvivá väčšina tu prítomných. A pritom sa stačí zamyslieť nad tým, že ten Modzillo je priamo z prostredia, ktoré tu ľudia komentujú. Tí ľudia, ktorí netušia, ako to funguje za oponou. Tí ľudia, ktorí vidia iba vlastný prospech a tí, ktorí si hrdinsky a (v podstate) anonymne kopnú do Fera, Miša, Jana, lebo si dovolili nevyjsť im v ústrety.

Chlapi, ja neviem ako vy, ale ja sa v akomkoľvek obchode ochotne pozdravím, usmejem, prehodím pár slov aj s pokladníčkou, uvádzačkou, vrátnikom. Sú to presne takí istí ľudia ako my všetci. Tak prečo ich verejne pranierovať pod zámienkou "vlastného prospechu"?

Apropo, za tie roky som predal/odovzdal viac ako 3500 nových vozidiel. Prišlo aj zopár sťažností, ale keď sme ich rozanalyzovali, zistili sme, že som postupoval správne a sťažovateľom išlo vždy o svoj vlastný prospech - len som im prišiel do rany a očakávali peňažnú kompenzáciu za svoju "pseudonespokojnosť". Nepochodili, skúšajú to aj naďalej na iných kolegoch a myslia si, že to nevidíme, že si nepamätáme... ;)
« Posledná zmena: 23.12.2020 - 13:55:39 od Modzillo »
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
Re:Chladenie
« Odpoveď #17 kedy: 23.12.2020 - 18:57:01 »
ok modzilo, sú vianoce PEACE. Každí ma svoj názor, a je dobre, keď sa o tom diskutuje bez úrážok. Ja som len chcel naznačiť, že zákaznik si vyberá servis aj podľa správania zamestnancov, a niekedy fakt stačí veľmi málo aby sa zákazník rád vracal a o to ide. 
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline baffy

  • ID: 023
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 852
Re:Chladenie
« Odpoveď #18 kedy: 23.12.2020 - 23:17:14 »
Naprostý súhlas pacho a k tejto téme už iba jednu poznámku. Ak si chcete ,alebo chceme udržať nejakú návštevnosť na tomto forume ,bolo by vhodné takéto veci rozoberať niekde v inom vlákne respektíve v inej sekcii ,páč si myslím ,a je to iba môj subjektívny názor,že keď položím otázku v technickej sekcii ,tak čakám aj nejakú rozumnú technickú odpoveď a je jedno či pozitívnu ,alebo negatívnu ,ale riešiť tu ochotu a ne ochotu autorizovaného -neautorizovaného servisu ,prípadne kto sa dnes vyspal alebo nevyspal tak sa na to vyprdnem a napíšem Sally.Šťastné a veselé.
EDIT : stále neviem či to auto má,alebo nemá vyhrievaciu špirálu pre ohrev vzduchu v kabíne. Mala by to byť súčasť klimatizovaného respektíve vyhrievaného okruhu vzduchu v kabíne. A rozprávať tu o tom či za informáciu dostanem ,alebo nedostanem nejakú odmenu mne osobne príde scestné. Ak tu niekto čaká za každé info odmenu ,tak by bolo rozumnejšie si založiť živnosť ,ako tu trepať dookola to isté ,myslím to úprimne a bez urážky, Ak chcem pomôžem a nečakám od toho nič ,ale ak tá pomoc má byť niečím podmienená ,tak by bolo vhodné na úvod tohoto forumu uviesť cenník .Verím tomu že kopec ludí s tým mojím názorom nesúhlasí ,ale ako protiargument skúsim otázku: prečo tu je taká účasť,prečo sa viacej vecí rieši mimo foruma ,dlho som zvažoval tento príspevok a ešte dlhšie členský príspevok,mno PSA je srdcovka.Tak ešte raz šťastné a veselé a nech nám to jazdí
Peugeot 508 Hybrid 2.0 HDi 4x4 r.v. 2015 sedan full led,JBL ,ŤZ ,Diagnostika PSA

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 686
Re:Chladenie
« Odpoveď #19 kedy: 24.12.2020 - 00:09:36 »

  poviem to skrátka ... aj jeden aj druhý ( mozzilo versus pacho ) máte v podsstate pravdu . ale poďme radom ...  môj oobný prípad . autorizák , prvá servisna , nabehané niečo nad 8000 ... výmena oleja a filtra ( vzduchový a peľľový nemenili !!! ) olej 28€ liter .... ok , 28€ .... ale keď ho vymenia . mne naúčtovali , no nevymenili . pochybujem že aj filter menili. našťatie , prikázal som starý olej nechať v kufri . moje šťastie .... olej , ktorý ako že vypustili z môjho motora bol taký čierny a hustý ako by ho vypustili z traktora . tu som zitil že ho nemenili . zavolal som majiteľovy a jednoducho sucho povedal ... prišiel som na výmenu oleja , a žiadam si aby to bolo vykonané .... po kratšej slovnej prestrelke , naozaj mi ten olej vymenili spolu s filtrom . a to bolo jediné a posledné čo mi v danom servise robili . moja noha tam viacej nevkročí ....
prípad dva .... sestrina C- Elysée .... malý problém na ceste , zhodou okolností , v danom meste je aj autorizovaný servis .... išiel som iba pešo , opýtať sa , či sa budú môcť pozrieť ... aby som zbytočne neplatil odťahovku do servisu , ak nemajú čas... ochotne mi servisný technik povedal   kľudne ho doneste ... pozrel a na to .... zavolal mechanika a ten za cca pol hodinky problém doriešil . a toto je podľa mňa ten správny postup . ešte mi zapli auto aj na diagnostiku a skontrolovali ... a povedali že môžem kľudne pokračovať v ceste . zaplatil som bez pozretia na sumu . ( platil som kartou ) a usmiaty išiel preč . a dodnes oba autá ( 301 a elysée ) servisujem iba tam . maličkosťou získal nie len zákazníka , ale aj pozitívnu reklamu . osobne viem za 4 autá ktoré na moje slovo servisujú tam .

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:Chladenie
« Odpoveď #20 kedy: 24.12.2020 - 08:21:59 »
... nechal som si reakciu na ráno, vraj tá večera je potom múdrejšia...

@baffy: neviem, kde si prišiel na to, že pýtam odmenu za svoju pomoc. Ja len NEpýtam osočovanie, ktoré pravidelne dostávam. To je dosť podstatný rozdiel. Uviedol som to ako PRÍKLAD toho, ako sa ľudia k sebe správajú. Kým im pomáham (aj tebe) napríklad s históriou VIN, som dobrý. Akonáhle spomeniem nejaké skutočnosti, ktoré sú síce pravdivé, ale tak nejak nie sú prospešné pre jednotlivca či klub ako taký, tak sa spustí vlna hejtu za iný názor alebo použitie faktov (názory a fakty nie sú to isté). Za úpadok fóra však z veľkej miery môže prítomnosť Facebooku, a s tým nikto nič nespraví. Stačí sa pozrieť ako egoisticky ľudia rozmýšľajú - na FB sa otázky skrátka stratia a zrolujú do histórie a je vybavené - zadávateľ je (väčšinou) spokojný, že dostal odpoveď a netrápi ho, že by to mohol riešiť na tomto tu fóre a pomohol by tak viacerým. Lenže to nezmeníme... Neskromne si dovolím tvrdiť, že som člen, ktorý najčastejšie vyzýval ostatných diskutujúcich, aby dali návrhy na zlepšenie fungovania fóra, návrhy na inovácie, na spoluprácu s Final-CD, skrátka, aby sme sa nemuseli zaoberať otázkou, či má zmysel držať fórum pri živote. Boli to desiatky mojich výziev. A aj ti poviem, koľko odpovedí som za tie roky dostal (či už verejne alebo do SS): 0 (slovom nula). Všetci čakajú, že všetko dostanú akosi zadarmo a automaticky... Tu je výsledok...

sir.oliver: mrzia ma negatívne skúsenosti. Z môjho pohľadu je to však nepochopiteľné. Vystriedal som dvoch najväčších autorizovaných dealerov na západnom Slovensku ako zamestnanec a v oboch prípadoch je tak obrovská kontrola na takéto veci, že sa mi ťažko verí, že sa také niečo môže vôbec udiať - nevymeniť diel/náplň a arogantne to zákazníkovi naúčtovať. Hlava mi to neberie... Za iných nedám ruku do ohňa, ale poznajúc systém fungovania a kontroly na miestach, kde som pracoval, by som povedal, že je to až nemožné. Snáď bude takýchto prípadov celkovo naprieč Slovenskom ubúdať...

@pacho: som človek, ktorý je nesmierne rád za akúkoľvek konštruktívnu kritiku, pretože sa nad ňou vždy zamyslím. Ale som tiež človek, ktorý sa drží faktov. A pre mňa sú faktami moje skúsenosti a zážitky z praxe, o ktorej sa tu veľmi často vyjadrujú ľudia, ktorí ju (logicky) vidia len z jednej strany. Preto si budem vždy zastávať aj zamestnancov autorizovaných dealerstiev, hoci ich nemusím poznať. Viem, pod akým tlakom pracujú, aké často nezmyselné postupy musia zvoliť a ako sú kontrolovaní. Veď už len za zlé výsledky mysteryshopingu sa zamestnanci trasú o svoje miesta...

diesel: možno sme túto tvoju tému strašným spôsobom znásilnili, ja ale verím, že to svoj efekt prinesie... Keďže nie som technik a ani odborník na tieto veci, netuším, čo mám v ServiceBoxe hľadať. Ak mi niekto poradí, skúsim pomôcť aspoň nejakými obrázkami dielov. Budem potrebovať VIN...

@všetci: Šťastné a veselé sviatky a do roku 2021 želám okrem pevného zdravia celému Slovensku najmä viac ľudskosti a čo najmenej ego(centr)izmu...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 686
Re:Chladenie
« Odpoveď #21 kedy: 24.12.2020 - 10:05:02 »

  plne súhlasím .

  podobne aj tebe kamarát , prajem iba všetko to naj naj naj lepšie do budúcnosti a šťastné a veselé sviatky .

Offline Diesel

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 22
Re:Chladenie
« Odpoveď #22 kedy: 24.12.2020 - 11:04:00 »
Upokojme vášne, nechcel som ich vyprovokovať. Sviatky pokoja treba naplniť.
Všetkým na tomto fóre želám šťastné a pokojné Vianoce, do Nového roka pevného zdravia a šťastia, aby sa to naplnilo aj v našej záľube motorizmu.