Autor Téma: funkčnosť fora  (Prečítané 3674 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline alihen

  • ID: 098
  • Registrovaný užívateľ
  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 121
funkčnosť fora
« kedy: 16.12.2021 - 20:16:30 »
Ahojte
mám len otázočku....
je toto forum ešte funkčné? živé?
ako riadny člen chcem po roku niečo čo fungovalo využiť. nikto o mňa nezavadil už rok :(
možno by stačilo napísať, toto už nefunguje!
alebo čo tak zmeniť výhody pri popise riadneho členstva a vymazať nepravdy?
na klubovom funpage na FB tiež žiadne relevantné odpovede :(
hlavne, že sa mažú príspevky, ktoré nie sú na klubovom fore  :( kde ich aj tak nikto nečíta
čo sa stalo s touto komuniitou?
ex - Peugeot 405 break 1.8 SRDT
ex - Peugeot 407 SW 1.6 HDI, 80kW, NAVI, JBL
Peugeot 508 SW 1.6 eHDI, 82kW, RT6, NAVI

Offline Qcko

  • ID: 024
  • Riadny člen
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 2.718
Re:funkčnosť fora
« Odpoveď #1 kedy: 17.12.2021 - 07:09:36 »
To je dobrá otázka...
SÚČASNÉ -->Peugeot 307 SW 1.6HDi...80kW...2007 + P 309 1.4i...55kW...1991 + P406 1.8i...81kW...1999
MINULOSŤ -->Peugeot 308SW GTline 1.2 96kW EAT8 2018 + Peugeot 406 break 2.0HDi + Peugeot 407SW 1.6HDi + Peugeot 4007 2.4 + Peugeot 508SW 2.0HDi + Peugeot 208 1.2VTi + BMW E61 525xdT + Peugeot 306 break 1.4i + Peugeot 306 2.0HDi...66kW...2001 + VW Phaeton 3.0TDi...176kW...2009

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.156
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Re:funkčnosť fora
« Odpoveď #2 kedy: 17.12.2021 - 07:52:47 »
No skús konkrétnu otázku a pokúsim sa to preveriť/napraviť. Čo nefunguje?
Na FB sa mažú príspevky s inzerátmi a tie, ktoré nespĺňajú pravidlá slušného vyjadrovania.
Princíp inzercie sme vysvetľovali x-krát, nechce sa mi to už vysvetľovať a riešiť.

Klub aj fórum stagnuje už dlhšie. Bohužiaľ, nemáme na to čas. Viacerí z OZ odišli, ľuďom sa menia priority.
Ak sa chceš aktívne podieľať na dianí, vždy môžeš požiadať o vstup do OZ a pokojne prebrať niektorú z funkcíí.
A prípadne aj zmeniť to ako to tu funguje...

 :coffee

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:funkčnosť fora
« Odpoveď #3 kedy: 17.12.2021 - 08:29:17 »
Toto bude asi k overeniu histórie. Dnes som bol oslovený, či to ešte viem zistiť. No, bolo obdobie, keď som nevedel (keďže som bol niekoľko mesiacov mimo značky Peugeot bez prístupu k databázam), neskôr som sa (už niekoľkýkrát) vrátil na fórum a aj do značky Peugeot a momentálne to opäť viem vypátrať.

Po mojom návrate na fórum nejak zmizli nastavenia (asi aktualizáciou fóra ako takého) a do dnešného dňa mi nechodili notifikácie o novovytvorenej téme. Využívam interný paragraf 363, zbavujem sám seba obvinenia, rovnako tak všetkých, ktorí sa snažia túto komunitu udržať ako-tak pokope...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29


Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:funkčnosť fora
« Odpoveď #5 kedy: 17.12.2021 - 09:15:56 »
Ahojte
mám len otázočku....
je toto forum ešte funkčné? živé?
ako riadny člen chcem po roku niečo čo fungovalo využiť. nikto o mňa nezavadil už rok :(
možno by stačilo napísať, toto už nefunguje!
alebo čo tak zmeniť výhody pri popise riadneho členstva a vymazať nepravdy?
na klubovom funpage na FB tiež žiadne relevantné odpovede :(
hlavne, že sa mažú príspevky, ktoré nie sú na klubovom fore  :( kde ich aj tak nikto nečíta
čo sa stalo s touto komuniitou?

Len v skratke:

... to, že odchádzam z fóra, sa preberalo v polovici roka 2019 a je logické, že keď tu nie som, nebude fungovať ani takýto benefit...

... fanpage (ono je to naozaj skôr funpage) na FB nikdy nebola využívaná na zisťovanie takejto databázy a ak, tak určite nie oficiálne. Ak to tam niekto vedel zistiť, tak to bola len jeho iniciatíva. Ja som tam snáď nikdy v tomto smere nepomohol, lebo som vždy smeroval ľudí na toto fórum, ktoré je prehľadnejšie ako FB, kde informácie zrolujú do histórie...

... čo sa stalo s touto komunitou? Túto otázku si dávam dlhé roky, ešte som na odpoveď neprišiel. Ale dajme tomu, že to vieme vysvetliť ako prirodzený vývoj, keďže priority ľudí sa menia a menia sa aj značky áut, ktoré si ľudia kupujú. V neposlednom rade tu dlho poukazujem na miestami arogantné správanie - nikto z nás nemá záujem sa rozčuľovať ešte aj vo voľnom čase. Skrátka sa ľudia zobrali a odišli...

... nejdem tu robiť žiadnu revolúciu, ale naozaj si myslím, že ak má niekto lepšiu predstavu o fungovaní fóra/klubu, niektorí súčasní činovníci radi prenechajú miesto novým víziám. Smelo do toho!

« Posledná zmena: 17.12.2021 - 10:03:47 od Modzillo »
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29