Autor Téma: motor  (Prečítané 6820 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:motor
« Odpoveď #15 kedy: 30.07.2019 - 10:40:41 »
treba spisat reklamaciu a nech to riesia.
pokial je auto v zaruke tak k nemu prisluchaju nejake povinnosti zakaznika aj predajcu.
pokial sa nieco v cudzine stane, tak v ramci zaruky mas narok na urcite veci.
na tankovanie takeho ci onakeho benzinu ta nikto nutit nemoze, pokial mas v TP 95, tankuj 95, bloky z tankovania si odkladaj.
Trvaj na spisani reklamacie. Prevez ich tych 40km horedole aby sa zavada prejavila. Treba na nich tlacit...
ked vtacka lapaju pekne mu spievaju, ale riesit problem je uz problem.
skus zmenit servis. akykolvek Peugeot to musi riesit, potom ked tak staznost na import.
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline Maribus

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 88
Re:motor
« Odpoveď #16 kedy: 30.07.2019 - 10:47:39 »
Volal som do NM aj TN servisu majú voľné až v piatok skôr nie ešte mám jednu možnosť dnes známi servisák pozrie do diagnostiky auta či tam niečo ukáže.o 17,00 tam idem tak uvidím čo ukáže.Podľa toho budem postupovať čo ďalej.Ak môžem prinútiť servis aby ma zobrali keď nechcú ? Oni teoreticky spíšu reklamáciu a povedia prídite o týždeň a s tým asi ozaj nič nespravím.

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
Re:motor
« Odpoveď #17 kedy: 30.07.2019 - 18:46:38 »
dôležité nech spíšu reklamáciu, a podľa možnosti nech tam napíšu, že auto je v poriadku a môžeš ísť na dlhšiu trasu bez obmedzení. ak nie tak nech ti ho opravia. Možna trocha zmenia názor na termín.
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline mamomi

  • ID: 146
  • Registrovaný užívateľ
  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 267
Re:motor
« Odpoveď #18 kedy: 31.07.2019 - 09:36:25 »
tú poistku som myslel cestovné poistenie. Ak je auto v záruke tak to je iná. Založiť reklamáciu by bolo vhodné. Veľa zdaru.
Všímam, že jazdiť chorvácko a s5 je hit buď s trhajúcim autom, alebo v núdzaku :D nie si jediný neboj nič
Peugeot 205 3 dvere TCT, Peugeot 205 1,1 5 dvere #Goorila, Pug 305 daily a expedičák #Zuri, BMW E34 downsizingovy classic onroad slider #Muchoška, BMW E34 530i trackday slider, BMW E46 tour, Citroën XM Y4 TCT AT #Ksmko, Peugeot 205 GT #Chrchliak

Đđ Alfa Romeo 166, Škoda Felicia Pick Up, Fiat Barchetta, Mitsu Pajero V6 1,5x...

Offline Maribus

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 88
Re:motor
« Odpoveď #19 kedy: 03.08.2019 - 21:36:10 »
Dorazili sme v poriadku.Neuveríte ale za celý čas to spravilo raz a to keĎ sme vyštartovali z domu od vtedy nie.Ani raz.Dotankoval som 100 oktánový benzín a aj v Chorvátsku som dával ten auto ide zas úplne normálne.Žeby ozaj mali teda pravdu že to je zanesené.....a pomodlo to aditívum ozaj neviem.