Autor Téma: (ne)pokračovanie spolupráce  (Prečítané 12916 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
(ne)pokračovanie spolupráce
« kedy: 30.06.2019 - 07:56:49 »
Ahojte, všetci.

Dovolím si včerajší zraz nazvať úspešným a ešte raz za to ďakujem všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom priložili ruku k dielu. Chýb a nedostatkov sú si všetci vedomí, ale v globále to zo svojho pohľadu hodnotím pozitívne.

Možno sa k Vám dostala informácia, možno budete prekvapení. Pred pár týždňami som vedeniu OZ doručil oficiálny návrh na ukončenie partnerstva k 30.6. Ako isto viete, nestotožňujem sa s fungovaním klubu, s princípmi, na ktorých OZ stojí, žabomyšie vojny vo vnútri ma totálne ubíjajú a nezáujem niektorých ľudí odrádza mnohých (ne)členov, aby sa angažovali.

Včerajšia debata s Kaprom, ale vlastne celodenná rodinná atmosféra, ma utvrdila v tom, že hĺbka myšlienky zgrupovať sa a držať klub pri živote, má svoje opodstatnenie. Preto som predsedovi OZ odprezentoval môj návrh, rád by som ho odprezentoval aj tu:

1. nemám problém aj naďalej zo svojej pozície podporovať taký typ zrazov, aký sme včera absolvovali.
2. vzhľadom na mizivé využívanie zo strany členov a interné problémy spojené s fluktuáciou zamestnancov pristupujem k ukončeniu "pomoci" na úrovni servisných služieb a kúpy náhradných dielov na pobočkách FINAL-CD v PD, PE a ZA. Nastavenia, aké tu boli doteraz, naďalej platia na pobočkách, ktoré mám pod nosom - t.j. BA Ivanská + BA Lamač.
3. tí, ktorí doteraz aktívne využívali benefity v pobočkách na PD, PE, ZA, si vytvorili dostatočné kontakty na to, aby benefity využívali aj naďalej.
4. veľmi rád pomôžem všetkým bez rozdielu na región s kúpou nového auta. Len pre info - od začiatku spolupráce sa podarilo predať členom klubu 14 áut. Som rád, že som mohol pomôcť!
5. vzhľadom na osobné útoky, ktoré na túto pôdu nepatria a vzhľadom na to, že niektorí ľudia nechcú počuť/vidieť realitu v praxi, som sa pred niekoľkými týždňami rozhodol neprispievať na fórum. Sledoval som ho, ale neprispieval som. Veľakrát som mal nutkanie zareagovať, ale vydržal som. A v tomto trende chcem pokračovať aj naďalej. Preto ukončujem aj verejné zisťovanie histórie podľa VIN. Tí, ktorí to myslia vážne, na mňa kontakt majú, alebo sa k nemu dopátrajú (koniec-koncov je tu zverejnený miliónkrát).

Božechráň, vonkoncom nechcem, aby to pôsobilo ako pomsta niekomu za niečo. Rád by som využil eufóriu zo včerajška a požiadal všetkých, aby dali akékoľvek návrhy. Včera som ich počul veľmi veľa, tak ich sem hoďte. Toto nie je o mne! Toto je o tom, čo chcú ľudia, čo im pomôže a čo má zmysel pre všetky zúčastnené strany! Čím viac návrhov, tým väčšia diskusia. Poďme diskutovať, poďme to celé reštartovať. Ak nechcete spoluprácu žiadnu, stačí to napísať. Ak chcete, aby klub fungoval ináč, dajte tip. Ak chcete zmenu vedenia OZ, napíšte to. Ale krištáľovú guľu nemá doma nikto...

Alebo je lepšie navzájom sa tu urážať, frfľať, honiť si egá, dokazovať si niečo??? Vyberte si...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:(ne)pokračovanie spolupráce
« Odpoveď #1 kedy: 14.04.2020 - 14:15:15 »
Ahojte, kamaráti (teda aspoň tí, ktorí ste tu zostali).

Nenašiel som lepšiu tému a nechcel som zakladať novú...

Rád by som všetkých informoval (niektorí už vedia), že k 30.4. končím svoje pôsobenie vo FINAL-CD. Vzhľadom na utlmenú komunikáciu od posledného Veľkého letného zrazu to zase nebude pre členov klubu až taká veľká zmena.

Týmto sa teda končí viac či menej úspešné partnerstvo, ktoré som zastrešoval zo strany FINAL-CD. To, či partnertstvo ako také prežije, už nechávam na kompetentných...

Všetkým držím palce, prajem veľa zdravia a Peugeotu zdar!  :beer
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline IvanH

  • ID: 0109
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 999
Re:(ne)pokračovanie spolupráce
« Odpoveď #2 kedy: 14.04.2020 - 14:50:05 »
Predpokladám že meníš za lepšie (kto by šiel do horšieho? ) tak ďakujeme a veľa štastia v tom novom...
P206SW  1.1 mux 2004 MAXIK OBDUINO32
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic ...

Offline Qcko

  • ID: 024
  • Riadny člen
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 2.718
Re:(ne)pokračovanie spolupráce
« Odpoveď #3 kedy: 14.04.2020 - 15:25:11 »
Veľa šťastia v novej práci. :)

Uži si nový vietor, ktorý každý občas potrebuje.
SÚČASNÉ -->Peugeot 307 SW 1.6HDi...80kW...2007 + P 309 1.4i...55kW...1991 + P406 1.8i...81kW...1999
MINULOSŤ -->Peugeot 308SW GTline 1.2 96kW EAT8 2018 + Peugeot 406 break 2.0HDi + Peugeot 407SW 1.6HDi + Peugeot 4007 2.4 + Peugeot 508SW 2.0HDi + Peugeot 208 1.2VTi + BMW E61 525xdT + Peugeot 306 break 1.4i + Peugeot 306 2.0HDi...66kW...2001 + VW Phaeton 3.0TDi...176kW...2009

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 686
Re:(ne)pokračovanie spolupráce
« Odpoveď #4 kedy: 14.04.2020 - 16:10:37 »

 držím palce a nech sa ti darí ..... ( zarábaj aspoň toľkoto .... ) [ You are not allowed to view attachments ]

Offline valenta.ivan

  • ID: 025
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 687
  • valenta.ivan
Re:(ne)pokračovanie spolupráce
« Odpoveď #5 kedy: 14.04.2020 - 19:53:39 »
Veľa šťastia o pohody v novej etape cesty životom. :clap :clap
Peugeot 207  1,4 HDi   8/ 2007 vin : VF3WC8HZC3400497   +   Mazda CX5