Autor Téma: (ne)pokračovanie spolupráce  (Prečítané 1669 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Modzillo

  • ID: 136 Kontakt pre FINAL-CD
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.114
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada...
    • FINAL-CD
(ne)pokračovanie spolupráce
« kedy: 30.06.2019 - 07:56:49 »
Ahojte, všetci.

Dovolím si včerajší zraz nazvať úspešným a ešte raz za to ďakujem všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom priložili ruku k dielu. Chýb a nedostatkov sú si všetci vedomí, ale v globále to zo svojho pohľadu hodnotím pozitívne.

Možno sa k Vám dostala informácia, možno budete prekvapení. Pred pár týždňami som vedeniu OZ doručil oficiálny návrh na ukončenie partnerstva k 30.6. Ako isto viete, nestotožňujem sa s fungovaním klubu, s princípmi, na ktorých OZ stojí, žabomyšie vojny vo vnútri ma totálne ubíjajú a nezáujem niektorých ľudí odrádza mnohých (ne)členov, aby sa angažovali.

Včerajšia debata s Kaprom, ale vlastne celodenná rodinná atmosféra, ma utvrdila v tom, že hĺbka myšlienky zgrupovať sa a držať klub pri živote, má svoje opodstatnenie. Preto som predsedovi OZ odprezentoval môj návrh, rád by som ho odprezentoval aj tu:

1. nemám problém aj naďalej zo svojej pozície podporovať taký typ zrazov, aký sme včera absolvovali.
2. vzhľadom na mizivé využívanie zo strany členov a interné problémy spojené s fluktuáciou zamestnancov pristupujem k ukončeniu "pomoci" na úrovni servisných služieb a kúpy náhradných dielov na pobočkách FINAL-CD v PD, PE a ZA. Nastavenia, aké tu boli doteraz, naďalej platia na pobočkách, ktoré mám pod nosom - t.j. BA Ivanská + BA Lamač.
3. tí, ktorí doteraz aktívne využívali benefity v pobočkách na PD, PE, ZA, si vytvorili dostatočné kontakty na to, aby benefity využívali aj naďalej.
4. veľmi rád pomôžem všetkým bez rozdielu na región s kúpou nového auta. Len pre info - od začiatku spolupráce sa podarilo predať členom klubu 14 áut. Som rád, že som mohol pomôcť!
5. vzhľadom na osobné útoky, ktoré na túto pôdu nepatria a vzhľadom na to, že niektorí ľudia nechcú počuť/vidieť realitu v praxi, som sa pred niekoľkými týždňami rozhodol neprispievať na fórum. Sledoval som ho, ale neprispieval som. Veľakrát som mal nutkanie zareagovať, ale vydržal som. A v tomto trende chcem pokračovať aj naďalej. Preto ukončujem aj verejné zisťovanie histórie podľa VIN. Tí, ktorí to myslia vážne, na mňa kontakt majú, alebo sa k nemu dopátrajú (koniec-koncov je tu zverejnený miliónkrát).

Božechráň, vonkoncom nechcem, aby to pôsobilo ako pomsta niekomu za niečo. Rád by som využil eufóriu zo včerajška a požiadal všetkých, aby dali akékoľvek návrhy. Včera som ich počul veľmi veľa, tak ich sem hoďte. Toto nie je o mne! Toto je o tom, čo chcú ľudia, čo im pomôže a čo má zmysel pre všetky zúčastnené strany! Čím viac návrhov, tým väčšia diskusia. Poďme diskutovať, poďme to celé reštartovať. Ak nechcete spoluprácu žiadnu, stačí to napísať. Ak chcete, aby klub fungoval ináč, dajte tip. Ak chcete zmenu vedenia OZ, napíšte to. Ale krištáľovú guľu nemá doma nikto...

Alebo je lepšie navzájom sa tu urážať, frfľať, honiť si egá, dokazovať si niečo??? Vyberte si...
PEUGEOT 2008 GT Line 1.5 BlueHDi 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Roubaix Road Compact full carbon
SPECIALIZED Crave 29