Autor Téma: Servisná prehliadka po 2. rokoch  (Prečítané 6164 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Jozef Košík

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 76
Servisná prehliadka po 2. rokoch
« kedy: 29.05.2019 - 17:29:30 »
Čítal som už tu na fóre hodne diskusií o servisných prehliadkach, cenách olejov a ostatných vecí okolo toho. Bol som dnes v autorizovanom servise Peugeot A.M. PLUS, s.r.o v Košťanoch nad Turcom na servisnej prehliadke po 2. rokoch (Peugeot 301 1,2 benzín) a musím povedať, že som bol veľmi spokojný s ochotným a profesionálnym prístupom pracovníkov servisu hlavne prijímacieho technika p. REVALLA.
Doporučujem tento servis všetkým v okolí.  :clap

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #1 kedy: 29.05.2019 - 19:53:11 »
 :clap
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 697
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #2 kedy: 05.06.2019 - 17:53:18 »
zopakuješ toto aj po piatich rokoch , keď auto už bude po záruke ?

Offline RTG

  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 387
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #3 kedy: 05.06.2019 - 17:59:44 »
1. Auto nemusi byt v tom case po zaruke
2. Do autorizaku kvoli zaruke chodit nemusi ani teraz
Peugeot 5008 1.6 Puretech EAT8 133kW link: https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,4532.0.html
Ex: Peugeot 308SW 1.2 Puretech EAT6 96kW link: https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,3453.0.html

Offline Jozef Košík

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 76
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #4 kedy: 06.06.2019 - 08:54:54 »
sir.Oliver: Neviem čo bude po piatich rokoch. Včera mi ale volali zo servisu či je všetko v poriadku a či som spokojný. Skrátka majú záujem...

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 697
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #5 kedy: 15.06.2019 - 10:49:00 »
môže to znamenať dve veci ... buď ich to naozaj zaujíma ... ( ten lepší prípad ) .... alebo niečo zbabrali ( horší prípad )

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #6 kedy: 15.06.2019 - 11:48:25 »
ja by som z toho telefonátu nerobil žiadnu vedu. Mne tiež volajú, skôr by som to videl, ako "nariadenie " importera, kde si takýmto spôsobom preveruje jednotlivé servisy. Čo sa týka servisu po piatich  rokoch, ja  stým nemám problém, netvrdím, že autorizák je zázrak, ale keď už chodím do jedného servisu, budem  chodtíť aj nadalej, lebo predsa najlepšie poznajú moje auto. Taktiež, romkmi autá znižujú ceny servisu. Na druhej strane, je dosť problém zohnať poriadný neautorizovaný servis na Peugeoty. Mne sa to ešte nepodarilo, kde by som odchádzal spokojný. Konkrétne naposledy som dával meniť komplet brzdy, a hlavne kôly času ( servis mám 70km), som si ich dal vymeniť "doma". cenovo som možno par € ušetril, ale neskutočné problémi, brzdy mi nedotiahli momentovým kľúčom, len tak odoka, a trvalo to mesiac, pokiaľ mi to doladili, aby nevŕzgali....Takže suma sumárum som "ušetril" možno 50€, ale som sa nachodil do servisu na klavír, a ešte na mňa zazerali, "čo zasa otravujem". Oprava samozrejme bez dokladu, takže som si to nemohol dať ani do nákladov......
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 697
Re:Servisná prehliadka po 2. rokoch
« Odpoveď #7 kedy: 15.06.2019 - 16:34:36 »
drobnosti si robievam aj tak výlučne iba sám .... olej mením , brzdy , ..... tak že nepotrebujem autorizák .... a čoskoro kúpim aj diagnostiku ( Lexia , žiadne ELM a podobné univerzály ... ) tak že autorizák mi príde ozaj zbytočný

Offline Jozef Košík

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 76
Re:Servisná prehliadka po 3. rokoch
« Odpoveď #8 kedy: 18.06.2020 - 12:47:22 »
Naviažem na môj vlaňajší príspevok zo dňa 29. 5. 2019 - servisná prehliadka po dvoch rokoch. Včera som bol v tom istom autorizovanom servise v Košťanoch nad Turcom na servisnej prehliadke po 3 rokoch. Takisto ako vlani naprostá spokojnosť s jednaním, ochotou a profesionálnym jednaním pracovníkov servisu. Aj keď prijímací technik pán REVALLO tam už nepracuje, jeho nástupca pán Jozef Naď je úplne rovnaký profesionál s rovnakým prístupom ku zákazníkom. A len pre zaujímavosť: Predbežná  kalkulácia 150 Eur - konečná 116, 24 Eur. A to ešte mi ponúkli dezinfekciu klimatizácie že je v akcii a tá bola v konečnej cene. Takže znovu opakujem, nikam inam chodiť nebudem, som veľmi spokojný.  :clap