Autor Téma: Peugeot NAC 3D Navi (napr. v novom 3008SUV) - niekto toto vie vysvetlit???  (Prečítané 4171 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline mihyli

  • ID: 127
  • Registrovaný užívateľ
  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 85
Kedze som sa dopatral k info, ze na mojej 3008-cke mam zdarma aktualizacie map po dobu 10-tich rokov, potesil som sa a zacal patrat. Dopatral som sa k francuzkemu portalu MyPeugeot, kde sa da bez problemu prihlasit (meno a heslo, ktore pouzivam na iPhone v appke MyPeugeot), kde uz moje auto bolo nasetovane, a hned na prvej stranke na mna svietilo, ze je pre mna dostupny update softwaru radia a nove mapy 5.0.1 (mal som 4.0.2) aj s navodom na aktualizaciu. Update zbehol bez problemu, vsetko frci. Kedze francuzky neviem, napisal som do slovenskeho Peugeotu (MyPeugeot v SK lokalizacii dava len "ACCESS DENIED"), akym sposobom sa k aktualizaciam viem dostat.

Odpoved ma zarazila.

"Ďakujeme za Váš podnet. V uvedenom vozidle je navigačný systém NAC 3D. Pre NAC 3D navigácie je v súčasnosti možné aktualizovať dáta len v autorizovanom servise. Samotná kartografia (nové aktuálne dáta) nie je spoplatnená, výrobcom PSA je poskytovaná BEZPLATNÁ kartografia počas 10 rokov (spoplatnená je len inštalácia v autorizovanom servise podľa normohodiny). Dáta sa aktualizujú cca max 4 x ročne nepravidelne. Navigácia "rozpráva" aj česky a kartografia pokrýva celú Európsku úniu vrátane Ruska a Turecka.
V tejto súvislosti Vám odporúčame kontaktovať autorizovaný servis, kde pripravia aktualizačné súbory."


PRECO je vo svete mozne, aby si uzivatelia aktualizovali mapy sami cez USB kluc, len na SK treba zdierat ludi este aj za aktualizaciu map? Cely update FW aj MAP trval cca 1,5h, takze nie male peniaze v autorizaku, len za to, ze nahraju mapu na USB, nastartuju motor, zapoja USB kluc do radia a nechaju bezat.. :(
Peugeot 3008 SUV - 2017 - 1.6 BlueHDi EAT6 - 88kW - VIN VF3MCBHZWHS223434
Peugeot 508SW - 2017 - 2.0 BlueHDi EAT6 - 133kW - VIN VF38EAHWTGL044253

Offline pacho

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 909
to máš ešte fajn, ja mám jednu z prvých 308-čiek (new) a za "trest" nedá sa pripojiť na my Peugeot. Aktualizícia, jedine platená v autorizáku, tuším za 140€, a to len staré mapy koniec 2016.
C4 1,5 HDi 96kW
308 1,6HDi 85kW
207 1,4HDi 50Kw

Offline mihyli

  • ID: 127
  • Registrovaný užívateľ
  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 85
mas SMEG system? ten sa da lahko aktualizovat... posli spravu ak tak. :)
Peugeot 3008 SUV - 2017 - 1.6 BlueHDi EAT6 - 88kW - VIN VF3MCBHZWHS223434
Peugeot 508SW - 2017 - 2.0 BlueHDi EAT6 - 133kW - VIN VF38EAHWTGL044253

Offline basmann100

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 2
Zdravím
Poradí mi niekto ako aktualizovať mapy (nie z oficiál.stranok Peugeotu) na 3008 HDI 2.0 autom rok výroby
2014 . Mám Wipnav (nie SD karta) ale USB
Diik za každú radu