Autor Téma: diaľkové odomykanie  (Prečítané 2484 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline rages129

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 192
diaľkové odomykanie
« kedy: 14.08.2018 - 18:46:20 »
ahojte dávnejšie som kúpil peugeot 307 2004, majiteľ mi dal iba jeden kľúč "vybrakovaný" viď foto a k tomu bol dorobený meta system alarm a aj ako dialkové odomykanie. prívesok cez ktorý som ovládal tu metu sa mi pokazil a musím teda odomykať ručne, chcel by som si zakúpiť nový kľúč dalo by sa to sparovať niak s centrálom aby som mohol s ním na dialku odomykať auto dá sa to zistiť či mam takú možnosť s mojou výbavou ? alebo by som musel vymeniť komplet celé iné externé Dialkové ovladanie?:)

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:diaľkové odomykanie
« Odpoveď #1 kedy: 15.08.2018 - 10:50:03 »
ano da sa to sparovat. je na to postup v prirucke od vozidla.

k novemu klucu, pripadne dalsiemu ohladne immo cipu (sluzi kvoli nastartovaniu auta)
nezabudni na immo cip (prelozit do noveho obalu), niekedy je ulozeny v plaste a niekedy sucastou elektroniky/kluca.
ak ti dal jeden kluc, odporucam cez diagnostiku odstranit nakodovanie kluca ktory nevlastnis vymazat, cize aby ostal v RJ nakodovany iba jeden immo kod.
bude potrebny PIN kod k riadiacej jednotke, ak ho nemas, hociktory autorizak ti ho za poplatok poskytne /pytaj obycajnu verziu na papieriku)
potrebne predlozit TP a OP kvoli preukazaniu vlastnictva vozidla, ze je tvoje :)
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline rages129

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 192

Offline mpa

  • Registrovaný užívateľ
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 390
Re:diaľkové odomykanie
« Odpoveď #3 kedy: 15.08.2018 - 13:37:02 »
nie je niekde v aute (do pol metra od volantu) PREPÍNAČ, ktorý I/O ten META systém. vtedy bude zasa fungovať pežot diaľkové.

Offline rages129

  • Šuflikant
  • ****
  • Príspevkov: 192
Re:diaľkové odomykanie
« Odpoveď #4 kedy: 15.08.2018 - 16:54:07 »
ide o to že ja nemam kľúč ale na peugeot dialkové aj tam vôbec je :)