Autor Téma: nefunguje mi zapalovač  (Prečítané 3984 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Maribus

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 88
nefunguje mi zapalovač
« kedy: 07.05.2018 - 16:23:06 »
Dnes mi prestala ísť kamera ktorá je napájaná cez zapalovač.hľadal som poistku čo mi dalo problém nakoľko je to otrasne umiestnené pri volante a zaplnené káblami.V knižke od auta je len kde sa poistky nachádzajú ale kde na akej pozícii to tam už nie je.Tak som hľadal na webe našiwl som niečo a pomohlo mi že tam mala byť 15A poistka a nakoľko sú tam len dve tak som skúsil a našiel som.No vymenil a praskla zas takže tam bude niekde skrat  :angel tak to je super nové auto a už to začína blbnúť.
Volal som do peugeota NM/váhom som objednaný na utorok.tak som zvedavý ako to dopadne.

Offline IvanH

  • ID: 0109
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.001
Re:nefunguje mi zapalovač
« Odpoveď #1 kedy: 09.05.2018 - 08:29:18 »
nezapadla iba nejaka vodiva spina do konektora/ zastrcky na zapalovac? (minca alebo neco podobne)
« Posledná zmena: 09.05.2018 - 12:44:49 od IvanH »
P206SW  1.1 mux 2004 MAXIK OBDUINO32
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic ...

Offline Maribus

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 88
Re:nefunguje mi zapalovač
« Odpoveď #2 kedy: 10.05.2018 - 06:42:21 »
Včera som zistil kde je chyba :) bola v kamera tá vyhadzovala tú poistku.takže auto je v poriadku.Nedalo mi to tak som to skúšal.Pripojil telefón a išlo pripojil kameru a bác vyrazilo ju.Potom som skúsil dať ďalšiu poistku a pripojil kompresor a všetko je ok.Takže kameru som vyhodil aj tak je staršia.Zrejme to robí len nabíjací kábel.