Autor Téma: 5.rokov PeugeotClubSlovakia  (Prečítané 3101 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
5.rokov PeugeotClubSlovakia
« kedy: 27.04.2018 - 10:29:38 »
Už je to 5.rokov, keď sa práve niekedy v týchto dňoch a týždňoch začalo rodiť  občianské združenie z ktorého následne vznikol v jeseni v roku 2013 PeugeotClubSlovakia.
Tí ,ktorí boli pri jeho zrode si určite pamätajú to búrlivé obdobie a okolnosti jeho vzniku, ale aj ten následný pocit šťastia a eufórie pri jeho tvorení.

Za tých necelých 5.rokov nám ten chlapčisko klub už stihol vyrásť z plienok, naučiť sa chodiť, rozprávať , prekonal všetky možné detské choroby a komplikácie. Je už silný a teraz prichádza do veku ,kedy by sa mohol a mal začať učiť aj novým veciam, mať nové nápady a k tomu potrebuje ľudí ktorí by mu mohli v tomto pomôcť. 
Neviem či je to len môj pocit ,ale zdá sa mi ,že bohužiaľ práve v tomto období asi nejak začínajú ubúdať sily , energia, ale  aj ľudia ktorí sa aktívne zapájali do diania klubu svojimi príspevkami na fóre, účasťou  na zrazoch , novými nápadmi...a pod.

Založil som túto tému, aby sme sa tu spoločne pokúsili napísať a zaspomínať si ,čo sa nám na dianí tohto klubu páčilo za doterajšie obdobie , čo by sa dalo vylepšiť, prečo a ako by mal ďalej fungovať tento klub  , aký typ akcií a zrazov by sme chceli do budúcna , aký sa nám páči či nepáči program na zrazoch ....jednoducho všetko čím by sme mohli  opäť pomôcť  tomuto klubu naštartovať sa do ďalšieho fungovania.

Text pre nedostatok času neprešiel korekciou pravopisu, za prípadne chyby sa vopred ospravedlňujem :D
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
Re:5.rokov PeugeotClubSlovakia
« Odpoveď #1 kedy: 27.04.2018 - 10:56:21 »
Tak začnem napríklad ja.

Nikdy som sa netajil tým ,že mne sa hneď veľmi zapáčil nový nápad Durka s usporiadaním Zimného zrazu. Tento typ víkendového zrazu mi vyhovuje  najviac. Či už  termínom alebo programom. Nie som súťaživý typ a nemám rád kolektívne športy a súťaže , preto veľmi oceňujem možnosť individuálne si zorganizovať program a zalyžovať si v priebehu dňa a potom si večer si posedieť a porozprávať sa priateľmi na chate. Chápem ,že pre nelyžiarov tam môže byť cez deň troška nuda.
Jediné čo by som privítal je už asi zmena lokality...Opálisko už začína byť pre mňa dosť okukané.
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013