Anketa

Vyhovuje vam tato tema?

Ano
0 (0%)
Nie
2 (100%)

Celkom hlasov: 2

Hlasovanie ukončené: 18.11.2017 - 12:31:32

Autor Téma: Responzivita webu - testovanie  (Prečítané 7558 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Falco

  • Hosť
Responzivita webu - testovanie
« kedy: 15.11.2017 - 12:31:32 »
Na skusku je nahodena alternativna tema pre forum, ktora zarucuje aj lepsie prehliadanie skrz mobilne zariadenia. Rad by som, aby ste to vyuzili pre osvojenie si a zahlasovali, pripadne vyjadrili svoj nazor a zmeny, ktore by ste navrhli.

Dakujem.
« Posledná zmena: 20.11.2017 - 15:16:32 od Falco »

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Responzivita webu - testovanie
« Odpoveď #1 kedy: 15.11.2017 - 13:40:34 »
prosimta... ak nahodou toto zostane natrvalo, tak  daj k dispozicii aj povodny vzhlad fora... strasne nieco...  :'(
verim zebude moznost nastavenia temy, teda tejto co sa skusa, plus povodneho vzhladu.
chybali by mi tam posledne prispevky na hlavnej strane napr.
nevhodne umiestnenie nastavenia profilu. je to nalavo, horny klikaci panel, administracia, moderacia atd. :)
upravu ocenujem aj pokrok vpred, ale drasticka zmena prostredia bez moznosti vyberu moze byt skor na skodu :)
« Posledná zmena: 15.11.2017 - 13:46:25 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Falco

  • Hosť
Re:Responzivita webu - testovanie
« Odpoveď #2 kedy: 15.11.2017 - 13:44:09 »
Tak je povodna spat .. spravme to tak, ze kto bude chciet, moze si skusit zajst do nastaveni uctu -> nastavenie vzhladu -> current theme -> a vybrat si temu Exodus

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Responzivita webu - testovanie
« Odpoveď #3 kedy: 15.11.2017 - 13:48:38 »
to je ok, kludne ju nechaj, s tym ze sa umozni tu skusobnu zmenit na povodnu.
v administracii je potom vidiet ze kto aku pouziva, to je najlepsia statistika :)
takisto v ramci novej temy som tento prispevok nevidel ze co kde a ako,
tak by bolo mozno dobre ho dat tak aby to bolo vidiet ako hlavny oznam niekde navrchu,
nie kazdy vidi ze si temu zalozil, resp. nedopatra sa ze co sa deje, nikde to nebolo v TOP prispevkoch.
ten kto sa tu vie dobre orientovat tak prispevok ako ja nasiel :)
« Posledná zmena: 15.11.2017 - 13:49:42 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.156
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Re:Responzivita webu - testovanie
« Odpoveď #4 kedy: 15.11.2017 - 14:04:15 »
Na starej téme je strávených veľa hodín dolaďovania a úprav pluginov.
Preto by som ju ponechal a novú najprv "doladil k obrazu svojmu"...  :angel

Je pravda, že pôvodná téma nie je tzv. "mobile friendly", tzn. že sa neprispôsobuje šírku telefónu.
Pre niekoho je to výhoda (lepší prehľad tak ako na PC), niekto to môže považovať za nevýhodu (starší užívatelia, menšie písmenká...).
Každý si môže prepnúť na ďalších x-tém, ktoré sú nainštalované alebo nainštalovať z Playstore nejaký ten Tapatalk.

Spravíme to teda tak, že nová téma bude "k mání" a kto chce môže byť betatester.
Keď ju doladíme, môžme ju potom prehodiť ako predvolenú pre nových užívateľov.
Ale ja osobne by som chcel aby aspoň niektoré z doplnkových vecí na nej fungovali...  :coffee

Offline Judes

  • ID: 013
  • Kartičkár
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 3.392
Re:Responzivita webu - testovanie
« Odpoveď #5 kedy: 16.11.2017 - 19:20:40 »
Skúšal som tú tému Exodus. Pre mobil je dobrá ale po prihlásení cez PC viac vyhovuje tá defaultná téma.
Ak by sa to riadilo podľa toho akým zariadením sa na fórum prihlasuje, by bolo asi najideálnejšie.
Peugeot 407 Sedan, 2.0 HDI bez FAP, 2006, Diagnostika Peugeot Planet 2000
vlákno tu https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,544.0.html
Peugeot 207,  1.4 benzín 54kw, r.v. 2010.