Autor Téma: radio  (Prečítané 12527 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:radio
« Odpoveď #15 kedy: 06.01.2018 - 21:34:11 »
diagnostika je v pohode. radio rd4 s podporou mp3 kupis pouzite okolo 50€ mozno aj menej, pin nutny nieje, staci sparovat pomocou diag. usb adapter ta vyjde plus minus narovnako, jeho pouzivanie bude pohodlnejsie, kedze mp3 mozes prehravat z usb kluca a vyhnes sa tak pracnemu napalovaniu na cd. tu bude tiez potrebna diag na aktivaciu aux portu, ak uz aktivny nieje, to zistis prepinanim tl. source. osobne by som isiel cestou toho adaptera.  :)
« Posledná zmena: 06.01.2018 - 21:35:13 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline Peter 207

  • ID: 133
  • Registrovaný užívateľ
  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 24
Re:radio
« Odpoveď #16 kedy: 06.01.2018 - 21:40:42 »
Ďakujem ti za tvoju radu a názor. Tiež si myslím, že adapter je lepšia voľba vzhľadom k jednoduchosti získania hudby na USB. Aktivovať aux port budem musieť, pretože SOURCE na rádiu prepína len medzi CD a radiom. Niečo som si o tejto téme našiel a pokiaľ som všetko správne pochopil, tak ten adapter by mal suplovať menič a ten musím cez diagnostiku aktivovať. Mám k ešte jeden dotaz. Pod klimatizáciou je kryt a pod ním niečo na 2 skrutkách. O čo ide?

Offline Peter 207

  • ID: 133
  • Registrovaný užívateľ
  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 24
Re:radio
« Odpoveď #17 kedy: 28.08.2019 - 08:23:57 »
Ahoj.
Trochu oživím túto tému.
Po inštalácii Xcarlinku a povolení meniča šlo všetko dobře. Cca po roku prevádzky bez akéhokoľvek zásahu nešlo prehrávať hudbu z meniča. Xcarlink som odpojil a zapojil a zase to šlapalo.
Ale iba 2 dni. Odpojenie a zapojenie nepomohlo. Skúsil som to znova diagnostikou. Odinštaloval som menič a znova ho nainštaloval. Na tretí pokus sa na displayi menič zobrazuje ale zvuk nie je. Iba pravidelné "pukanie". A ako bonus už nejde ani rádio. Nedajú sa naladiť stanice, ani žiadny šum nie je počuť. Jediné, čo ide je CD.
Stretol sa niekto s týmto problémom?
Ďakujem. Peter.