Spojené udalosti

  • Zimný víkendový zraz 11-13.3.2016 - Liptovský Mikuláš - Chat: 11.03.2016 - 13.03.2016

Autor Téma: Zimný víkendový zraz 11-13.3.2016 - Liptovský Mikuláš - Chata Opalisko  (Prečítané 44833 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Mišos

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 648
 :clap paráda dufam že vybavím voľno, spať budem doma  :D
Peugeot rodinka :)
Moje: Peugeot 307SW 1.6HDi 80kW r.v. 2004
Mama: Peugeot 206 1.4 55kW r.v. 2006
Oco: Peugeot 307 break 1.6HDi 66kW r.v. 2007
ex: Peugeot 106 1.1 44kW r.v. 1996, Peugeot 406 break 2.0HDi 66kW

Offline kaper

  • ID: 016
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 734
Zdar priatelia.
Mám otazku je niekto kto ide sám že by sme sa dali do jednej troj postelovej izby? Nakoľko pôjdem sám s Filipom tak by som to takto skombinoval.
 ;D ;D ;D ;D

 
Škoda Octavia

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.162
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Eeeeeeeeeeeeej Andřeji, takže ideš? Super...  :call

Prinajhoršom budeš mať s Fifom izbu pre seba.

Offline kaper

  • ID: 016
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 734
No vieš chcem ísť Fifo začal lyžovať tento výkend. Ja som začiatočník.
Lenže teraz sme boly výkend v Terchovej, potom ideme tyždeň pred zrazom na svetový pohar do Jasnej, z a potom je totok tak uvidíme snád to prežijeme. 
Škoda Octavia

Offline janou

  • ID: 009
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 323
Dnes som sa dovolal a bolo mi povedané, že mam rezerváciu zaslanú do mailu. Zatiaľ som v maili nič nenašiel, dúfam že prijde.
Peugeot 508SW Busines 2014 cca 59 000km

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
...potom ideme tyždeň pred zrazom na svetový pohar do Jasnej....   

 Andrej...napriek tomu ,že si začiatočník máš veľmi dobre natrénované.....držím palce a prajem veľa úspechov na SPŽ v Jasnej...osobne to vidím  tak na umiestnenie v prvej dvadsiatke :D :D :D :D


 
« Posledná zmena: 28.01.2016 - 13:32:45 od Juve »
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline kaper

  • ID: 016
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 734
No takže rezervácia zajednaná už len vybaviť aby bolo začiatkom  marca nasnežené!!!!
Pokúsim sa vybaviť aj ked totok bude fuška riadna. 


Juve: trénujeme s fifkom ako sa dá v sobotu bol naročný trening v Salamandra rezot celodenné lyžovanie a obaja sme už celkom v poho na lyžiach stáť vieme. (základ je ) :D :D :D :D :D
Škoda Octavia

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.162
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Andrej, treba okolo totemu zatancovať tak ako vždy a bude aj snach... veríme ti... :cool

Falco

  • Hosť
Zdar priatelia.
Mám otazku je niekto kto ide sám že by sme sa dali do jednej troj postelovej izby? Nakoľko pôjdem sám s Filipom tak by som to takto skombinoval.
 ;D ;D ;D ;D
mozno ja, ale ja chrapem ako stara pila  :D to by ste sa nevyspali :D


Offline Peter Morávek

  • ID: 083
  • Riadny člen
  • Praktikant
  • *****
  • Príspevkov: 438
To skôr potrebuješ les, a možeš narezať chatarovy drevo do krbu.
Peugeot 406, 1.8 16V, 81 kW, 3/1999, VIN: VF38BLFYE80035806 - trochu zoservisovať a ... ALE 200 IDE!!
Peugeot 407, 2.0 HDI, 100 kW, 11/2005, VIN: VF36DRHRH21249679- Po dlhom rozmýšlaní vrátené predajcovi

Offline kaper

  • ID: 016
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 734
Zdar priatelia.
Mám otazku je niekto kto ide sám že by sme sa dali do jednej troj postelovej izby? Nakoľko pôjdem sám s Filipom tak by som to takto skombinoval.
 ;D ;D ;D ;D
mozno ja, ale ja chrapem ako stara pila  :D to by ste sa nevyspali :D


Paťko jaj!!!!  Keby si sa skorej ozval, alebo ked si v sobotu volal to spomenul.  Už som sa dohodol s že zoberiem mamu na vylet, ale ak chceš tak môžem ta zobrať do auta mám voľné miesto ešte????
Škoda Octavia

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
No takže rezervácia zajednaná už len vybaviť aby bolo začiatkom  marca nasnežené!!!!
Pokúsim sa vybaviť aj ked totok bude fuška riadna. 

Áále čo....s počasím si netreba robiť veľké starosti , nejako sa prispôsobíme ....nuž ale keby si Andrej vyskúšal tak by úplne stačilo keby tak od 1.3 do 7.3 bola priemerná teplota -5 st. aby mohli na Opálisku zasnežovať....potom keby  do piatka 11.3. cca 12:00 nasnežilo 20 cm prírodného snehu.... od 13:00 sa začalo pomaličky vyjasňovať ....potom keby  z piatka na sobotu v noci trošku primrzlo ....a keby v sobotu a v nedeľu bolo pekne a jasno tak s teplotou -1st....no a ešte by mohol ešte fúkať taký jemný JV vetrík...iba ak toto. :D :D
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline kaper

  • ID: 016
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 734
No takže rezervácia zajednaná už len vybaviť aby bolo začiatkom  marca nasnežené!!!!
Pokúsim sa vybaviť aj ked totok bude fuška riadna. 

Áále čo....s počasím si netreba robiť veľké starosti , nejako sa prispôsobíme ....nuž ale keby si Andrej vyskúšal tak by úplne stačilo keby tak od 1.3 do 7.3 bola priemerná teplota -5 st. aby mohli na Opálisku zasnežovať....potom keby  do piatka 11.3. cca 12:00 nasnežilo 20 cm prírodného snehu.... od 13:00 sa začalo pomaličky vyjasňovať ....potom keby  z piatka na sobotu v noci trošku primrzlo ....a keby v sobotu a v nedeľu bolo pekne a jasno tak s teplotou -1st....no a ešte by mohol ešte fúkať taký jemný JV vetrík...iba ak toto. :D :D


okoštuješ moju slivovicu a bude ti jedno aké je vonku počasie  :P :P :P :P :P
uvidíme ja potrebujem sneh aj 4,5,6. 3 v Jasnej tam je svetový pohár ja tam ideme a bez snehu budem v sobotu u teba narukovaný na grilovačku!!!! :D :D :D :D :D :D
Škoda Octavia

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
O.K  :call...nezabudni potom doniesť aj vzorky slivovice, spravíme podrobnú analýzu a výberové konanie. :clap
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013