Autor Téma: (607) Automatická prevodovka 3,0 V6  (Prečítané 22612 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Tomas121

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 2
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #30 kedy: 13.05.2020 - 12:47:56 »
Zdravim vsetkych kupil som peugeot 607 3.0 v6 altomat mam problem vypisuje my ze mam zli snimac v prevodovke teraz neviem ci mam zlu prevodovku lebo mi riadi len jednu rychost ale spiatocka funguje dal son na dijagnostiku a vypislo ze man snimac teploti oleja auto my dava do nudzoveho rezimu a somo to zabrzdi pomoze my dakto dakujem

Offline Tomas121

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 2
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #31 kedy: 15.05.2020 - 12:13:24 »
Zdravim vsetkych kupil som peugeot 607 3.0 v6 altomat mam problem vypisuje my ze mam zli snimac v prevodovke teraz neviem ci mam zlu prevodovku lebo mi riadi len jednu rychost ale spiatocka funguje dal son na dijagnostiku a vypislo ze man snimac teploti oleja auto my dava do nudzoveho rezimu a somo to zabrzdi pomoze my dakto dakujem

Offline daiwa

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 6
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #32 kedy: 23.05.2021 - 11:19:36 »
zdravim, takze sa tu vraciam aby som svojou odpovedou pomohol mozno niekomu inemu....takze auto je opravene......po jeden a pol roku....ano po takej dlhej dobe a vdaka corone sa mi nastastie oddialilo STK kontrola....najprv bolo v peugeote kde mi povedali ze auto predat na diely, lebo tam bude problem v kabelazi.....atd....bolo tam cca 5 mesiacov, potom dalsich 9.5 mesiacov u jedneho smejda v humennom ...ale to sa mi nechce rozpisovat...lebo to by bol dlhy pribeh.....ale podstata veci je ta....ze tam bola zla pristrojova doska......kt. opravil chlapik a repasovali DPF filter lebo bol zaneseny a bola v nom diera.  pristrojova doska mi niekedy zasvietila a niekedy vypla a tak to fungovalo roky...takze tam bol vydavany zly signal z pristrojovky do riadiacej jednotky. A ked som v peugeote povedal ci nemôze byt ina vada kt. spôsobuje tieto problemy tak mi povedali ze urcite nie. takze neverte autorizovanemu servisu peugeot......a DPF filter cistili za 580 eur v originalnom servise v humennom cca 4 roky dozadu a na aute som mal velmi malo km najazdenych od vtedy......a nic tam nebolo vycistene , maximalne bolo doliate aditivum..... Takze ma oklamali a vzali peniaze za nic. Skoda ze tento peugeot autoservis uz nefunguje v Humennom.  viem ake to je ked clovek hlada dobreho mechanika ale pan ladislav vorek v zemplinskych hamroch je neobruseny diamant......niekedy vas prekvapi ze pridete do rodinneho domu a nie do vybliskaneho autorizovaneho servisu , kde nevedia vôbec nic a on mi chybu a problem poriesil za 2 dni...ano opakujem za 2 dni...je to neuveritelne a opravene som to mal behom tyzdna s tym ze sa vyfuk posielal do polska na vycistenie a diagnostiku. Auto ide ako nove, ma ovela nizsiu spotrebu. ak potrebujete kontakt na pana voreka tak ma kontaktujte na officer12@azet.sk.  najhorsie na tom je ze v peugeote beru za diagnostiku 57 eur a nevedia na to prijst a auto mali na zdvihaku a ked som tam pravidelne menil olej a nevideli ani dieru v tom pletenci kt. spaja DPF s motorom.....je to fakt strasne smutne, lebo ludia tam chodia s nadejou a platia velmi vysoke ceny.....

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.576
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #33 kedy: 23.05.2021 - 11:43:10 »
Trochu som sa stratil... Aký autorizovaný servis bol/je v Humennom?
« Posledná zmena: 23.05.2021 - 11:44:52 od Modzillo »
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline daiwa

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 6
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #34 kedy: 23.05.2021 - 14:39:48 »
v humennom uz nieje.......uz ho zrusili........tam robili PDF filter cca 5 rokov dozadu,........teraz chodim do michaloviec a tam mi povedali ze auto mi nevedia opravit, ze uz iba na diely.......a mali ho tam cca 5 mesiacov..., potom som volal do presova a do kosic a dostal som tu istu odpoved....ze ked nevedia v michalovciach opravit tak nebudu vediet ani tam....

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.576
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:(607) Automatická prevodovka 3,0 V6
« Odpoveď #35 kedy: 23.05.2021 - 15:30:36 »
V Humennom autorizovaný servis Peugeot nikdy nebol...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29