Autor Téma: Rychlooprava vyfuku  (Prečítané 3441 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline IvanH

  • ID: 0109
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.000
Rychlooprava vyfuku
« kedy: 06.07.2014 - 22:23:34 »
Na mojom skoro 10 rocnom Peugeote sa cez tyzden ozval bublavy zvuk. Ano predpoklad je spravny diera vo vufuku....
Hlavnu trubku som menil pred 4 rokmi, zadny tlmic je original !!!! dva roky zalepena diera stale drzi.  :think
Povodne som myslel ze dozil on .... ale ked som lahol pod auto tlmic zazrakom drzi ale dieru som nasiel na poslednom ohybe hlavnej trubky. Prehrdzavela na mieste pozdlzneho zvaru. Diera dlha asi 4 cm a siroka 1-1.5cm
Potreboval som najst rychle , spolahlive riesenie mojho problemu kum objenam, kupim a dostanem novy vyfuk...Zo skusenosti viem ze ak zavarim trubku tak za mesiac sa objavi nova... V dielni som nasiel Hlinikovu lepiacu pasku (nieco ako hruby alobal zo samolepiacou vrstvou) Diera je uz zalepena niekolkymi vrstvami a dnesny 50km test dopadol na jednotku...
Takze ak sa to hybe a nema sa to hybat pouzi lepidlo a ak sa to nehybe a ma sa to hybat pouzi WD40   :D
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
P206SW  1.1 mux 2004 MAXIK OBDUINO32
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic ...

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: Rychlooprava vyfuku
« Odpoveď #1 kedy: 06.07.2014 - 22:25:06 »
Citácia: "IvanH"
...
Takze ak sa to hybe a nema sa to hybat pouzi lepidlo a ak sa to nehybe a ma sa to hybat pouzi WD40   :D
:clap  :rofl
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.