PeugeotClub Slovakia - Les Fans De Lion o.z.
Hlavné fóra => Pieskovisko => Téma založená: CiNiK 13.04.2015 - 21:24:54
-
Vďaka importérovi PEUGEOT Slovensko, s.r.o. - importér vozidiel Peugeot na Slovensko máme k dispozícii 4ks lístkov pre riadnych členov, ktorí ako prví zodpovedajú správne na súťažnú otázku uvedenú nižšie.
(https://lh6.googleusercontent.com/--psnbMdcmj8/VSwXQxlU_2I/AAAAAAAAWKE/NDhrNNrTnbs/w914-h217-no/Banner_Noresized.png)
Súťaž prebieha od dnes do štvrtku 16.4.2015 do 12:00 hod., kedy budú vyhlásený výhercovia (prvé štyri správne odpovede). Lístky zabezpečíme kuriérom do nasledujúceho dňa priamo na adresu výhercu. Prípadne je možné po dohode prevziať priamo na mieste v Inchebe v sobotu 18.4.2015 po dohode so mnou alebo Durkovou maličkosťou... <!-- s:angel -->:angel<!-- s:angel -->
Súťažná otázka:
Aký bol prvý naozaj úspešný model Peugeot, ktorý zadefinoval značenie s číslicou "0" uprostred?
Nápoveda: Mal pracovné označenie 629 a vyrobilo sa ho presne 142309 kusov v priebehu 8rokov.
Odpovede vkladajte ako nové príspevky. Poprosíme neriadnych členov aby sa zdržali hlasovania a taktiež zbytočného OT v tejto téme, kvôli prehľadnosti.
S pozdravom,
Vedenie PeugeotClub Slovakia
-
Peugeot 201 6 cv
-
Peugeot 206
-
Peugeot 206 :blush
-
Chlapci, to s tou 206 tkou to nemyslite vazne :D
Ze by sa jej len tolko vyrobilo ? :D
Tuná máte info k 206 :)
Počas siedmich rokov výroby (1998-2005),bolo vyrobených na konci novembra 5 350 000 kusov modelu 206, čo je viac ako jej predchodca ( počas dva-krát dlhšej periody (1983-1998) bolo vyrobených 5 278 000 ks 205-tiek).
PS: Súťaže sa neúčastním, nakoľko nebudem mať čas tam ísť :)
-
jj, presne ako lubko pise, ja by som aj napisal a listok potom venuval niekomu co napisal ze 206, alebo cokolvek ine ako P201 6cv :D
tiez sa zriekam naroku na vyhru, kedze nemam kedy ist :)
-
Jednoznačne 201 6 CV
-
jednoznacne 201 6 CV, ale tiez sa vzdavam pripadnej vyhry... :)
-
Jj je to 201 6CV...aj wikina to tvrdi :tmi
...cakal som väcsi zaujem o listky :think
-
zaujem by bol, ale v nedelu je tekov, a v sobotu treba porobit co sa cez tyzden nestihlo :/
tiez by som velmi rad isiel :(
-
Veď máš ešte piatok... :sun
-
Takže to je ten prvý z " 0 " uprostred!!
-
Takže súťaž ukončená.
Správna odpoveď bola samozrejme: Peugeot 201 (6CV)
Výhercovia: 733thunder, krko 407, Putzig
:mrk
-
733Thunder a Putzig majú poslané kuriérom. Krko 407 sa mi neozýva na SMS ani telefonát... :mt
-
Už som sa ozval :call :blush ,žiaľ bol som v práci a tam som bez telefonu :( a navyše v sobotu musím neplánovane zarezávať tiež :cry ,tak som požiadal CINICA aby lístok posunul dalej.Dúfam že niekoho poteší :dance
-
Ok. Lístky odoslané... zamykám. :hi