PeugeotClub Slovakia - Les Fans De Lion o.z.
Hlavné fóra => Bazár => Kúpim - kolesá => Téma založená: mhcst 17.11.2014 - 17:49:42
-
Čaute,
Zháňam disky na 407SW . Na rezerve čo mam plechovú je uvedený rozmer 6 1/2J16H2 / je to 5 dierová / ... mal by niekto niečo na predaj za rozumnú cenu ???
Môžu byť aj jazdené. Ocenil by som aj dake foto.
Dik.
-
Doplním 5x108 6 1/2 J x 16 H 2 - ET44 to je vyrazené na plechovom disku.
-
:yes áno máš pravdu presne tak.. práve som to pozrel úplne to sedí .... tak prosím ak niekto má nech ponúkne budem rád
-
Dám otázku ET rozmer nie je tak podstatný pri kúpe že ? Kľudne si môžem kúpiť 5x108 6 1/2 J x 16 ET 40 . Pokiaľ viem ET je len rozmer koľko bude koleso schované v blatníku.
-
A to nie je podstatné? ET je jeden z najpodstatnejších údajov. Inak ti nemusia sadnúť kvôli napr. brzdičom. A je aj v TP len tak pre srandu... :chuckle
-
OK som sa len pýtal som v týchto vieciach uplny laik .... takže musím zhánať presný typ ... to može byť problém keď som to dal do Google tak mi takmer nič na predaj nevyhodilo
-
Mozno Ti stanko.z preda tie co som mu predal.
-
Dik Falco , skusil som mu napísať uvidíme . Vraj maš taktiež Peugeot na LPG kuk do diskusie o LPG mozno mi poradiš s niečim. Dik
-
Predal si mu 4x108 R16 , či nie?
-
jo jo 4 dierove :) vsak to bol len skor zart.
-
Mozno Ti stanko.z preda tie co som mu predal.
nepredam, uz su nahodene aj s novymi gumami, k autu pasuju a pacia sa mi
-
No nic zhanam dalej do jari daleko tieto osuchane co su momentalne tam obujem na zimu a na jar leto jesen kupim nove cukrikove ... Len rad by som vedel ako to je s tym ET .... Kedze tam mam ET44 tak si myslim pokial kupim presne tie same len ET od 40 _ 50 tak to bude pasovat alebo to je skutocne taky velky problem hmm ???
-
napíš Janou SZ myslím že mal nejaké disky len neviem či na 508 alebo 407
-
napíš Janou SZ myslím že mal nejaké disky len neviem či na 508 alebo 407
Dik za tip.