PeugeotClub Slovakia - Les Fans De Lion o.z.
Hlavné fóra => Bazár => Kúpim - náhradné diely => Téma založená: Falco 10.07.2014 - 09:55:03
-
Keby niekto mal k dispo, potrebujem oko na tahanie na toto auto. Po nedavnej skusenosti (par ludi vie :D ) ked som musel tahat auto za zadne ramena by sa to siklo ..
-
ufffff. za zadne ramena ? masaker :S
znamy nieco ma, zistim a dam vediet ci uz to medzicasom nepredal.
edit: takze uz je to fuc... :( ze niesom prv co to zhana...
-
Falco... mal si si kupit offroad :D
-
ufffff. za zadne ramena ? masaker :S
znamy nieco ma, zistim a dam vediet ci uz to medzicasom nepredal.
edit: takze uz je to fuc... :( ze niesom prv co to zhana...
No jo no :/ som zapadol v blate .. na poli .. :D a so mnou skoro aj ta honda cr-v co ma tahala :D nebolo inej moznosti, no mal som dve lana, tak som ich prehodil cez ramena zadne, aby sa rozlozila sila aspon a tak sme to vytiahli. Aj tak som musel aj ja slapat na spiatocku, lebo honda presmykovala. chalan mal cestne pneu hladke, takze bez toho to neslo. Bolo to tak 50m mozno, takze nic strasne co by sa podvozku stalo. Ale valat sa v blate pod autom a prehadzovat tam lana o podvozok a pod. .. ble .. a za riadneho lejaku .. co Ti poviem. Skoda, ze som nefotil :D ale nabuduce budem.
-
Ja sa vyjadrovat radsej nebudem :D ale sak ja som mu ten svoj offroad nukal a on ne :D
-
:D ja by som aj :D ale ked nieto penazov
-
Falcu nabuduce volaj na vytiahnutie SUV alebo Offroad ... presnejsie paliho... a nie nakupnu tasku zi zvysenym podvozkom :mrk
-
No keby ja potiahnem toho keho bruchoplaza by som z neho dusu vytiahol :D
-
Skor vytrhol ramena :D