Autor Téma: Lepsie brzdy?  (Prečítané 5966 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Falco

  • Hosť
Lepsie brzdy?
« kedy: 30.03.2016 - 08:23:53 »
Taka tazka otazka .. ake kotuce a platnicky by ste odporucili na ostrejsiu jazdu? Momentalne mam ATE, ale je pomerne trapne kazdu chvilu prichadzat s dymom z kolies na parkovisko ..  :D

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Lepsie brzdy?
« Odpoveď #1 kedy: 30.03.2016 - 08:48:05 »
keramika....

ale inak cokolvek tam das, bude to rovnake.

veru, trapne je s dymom nielen prichadzat ale aj odchadzat :D :D
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Falco

  • Hosť
Re:Lepsie brzdy?
« Odpoveď #2 kedy: 30.03.2016 - 08:50:26 »
Tak alebo jazdit menej ako kkt .. ale ono sa to neda .. ked mas automat, ta brzda je stale zahrievana .. popochadzanie na krizovatke na brzde, ci premavanie sa na parkovisku stale suchas brzdu, potom silnejsie pritlacis a uz smrady -.- .. hlavne ked sa to nema kedy zachladit pri pomalej jazde .. keramika .. to jedine, ze by som roztavil hrnceky doma a z nich si odlial :D

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:Lepsie brzdy?
« Odpoveď #3 kedy: 30.03.2016 - 08:54:19 »
odmastit to cele a vywapkovat kompletne zo vsetkych stran.
ked chces dojdi v sobotu ku mne, alebo kedykolvek cez tyzden, dame dole kazde koleso, cele to vystriekame cisticom brzd a vywapkujeme.
nic smrdiet nebude, zato ti rucim...

robota na hodinu aj s vykecavanim dve
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Falco

  • Hosť
Re:Lepsie brzdy?
« Odpoveď #4 kedy: 30.03.2016 - 08:55:54 »
No ony su ciste az, mal som ich aj rozobrane, menil som 2 tyzdne dozadu ulozenie tlmicov, daval som aj brzdy dole a cisticom presiel vsetko .. tak ale brzdi to dobre :D