Autor Téma: pripomienky a návrhy k fóru - NEAKTUALNE  (Prečítané 53413 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline pastorek

  • ID: 002
  • ----
  • Expert
  • *
  • Príspevkov: 1.209
pripomienky a návrhy k fóru - NEAKTUALNE
« kedy: 10.10.2013 - 20:30:57 »
Ak máte nejaké rozumné nápady ako vylepšiť fórum tak sem s nimi. Posnažíme sa urobiť čo je v našich možnostiach.
« Posledná zmena: 13.01.2016 - 14:06:10 od CiNiC »

Offline Grim

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 45
    • http://www.grim.sk/
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #1 kedy: 10.10.2013 - 20:48:54 »
...to je fajn, že je tu táto téma...ja to teda zhrniem z SS, ktorú som ti písal, jednak aby sa iní mohli k tomu vyjadriť, prípadne, aby sa nápady neopakovali a mohli sa postupne realizovať...

1. zmenil by som logo klubu, neviem, či tento výtvor je len dočasný, alebo je to final
2. zmenil by som súbor smajlíkov, títo sú dosť okukaní, používa ich každé narýchlo zbastlené fórum, od ktorého sa toto momentálne veľmi nelíši
3. vytvoriť si vlastnú šablónu (resp. skôr upraviť si súčasnú subsilver2) by nemal byť problém, s mojimi skúsenosťami by som to určite zvládol
4. neviem, či sú nutné témy "Partneri klubu" a "Čestní členovia"...čo je náplňou týchto dvoch tém? Pýtal som sa na to už asi 3x a vždy bola moja otázka odignorovaná
5. Treba upraviť info v "Pomáhajme si" - sťahovanie
6. Treba upraviť info v "Info k fungovaniu fóra - "Sem píšte námety, riešenia a ostatné komentáre k behu tohto fóra."
7. Neviem, či niekto registroval moju sťažnosť, ale keď som editoval z dôvodu gramatických chýb niektoré pastorkove príspevky, po editácii stratili bbCode a zobrazili sa ako obyčajný text aj bbCode značky. Je chyba v mojich právomociach, alebo v nastavení fóra?
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline gedu

  • ID: 011
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.216
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #2 kedy: 10.10.2013 - 20:55:22 »
nečítaš tak ešte raz k bodu 4 sekcia čestní členovia tu budú zverejnený čestní členovia klubu, ktorí nemusia byť osobami, a partneri klubu tu budú osoby či spoločnosti ktoré budú poskytovať pre členov rôzne výhody
nabudúce čítaj príspevky a nepíš dokola to isté
k logu to sa len ešte stále tvorí a keď nude finálna verzia potom sa zmení ;)  :)
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
- Peugeot 306 1,6 65kW, r.v. 1999 - Predané
- Citroen C4 Picasso 1,6HDi 80kW, r.v.2009 - Predané
- Toyota Auris TS 1,6 Valvematic 97kW, r.v. 2017

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #3 kedy: 10.10.2013 - 21:18:29 »
diky za pripomienky, gramaticke chyby opravene,
vies ber to tak ze to tu robim po nociach, momentalne spavam cca 4-5 hodin denne, no i napriek tomu sme zaplnili
vsetky volnocasova kapacity aby sme to tu rozbehli pre nas vsetkych,
takze v nocnych hodinach chyba sa naskytne, ok sory, ale omluva :)
smajlikov neries, ti su na programe mesiaca :), casom pribudnu. nechceme tu mat z toho omalovanky a smajlikove polievky,
ale samo ze, moznostiam sa medze nekladu a smajlici urcite pribudnu...

diky za pripomienky, ostatne sa doriesi tiez, aj ako edu vysvetlil co sa loga tyka a podobnych serepeticiek ;)

ohladne bbcode u teba neviem, myslim ze su zapnute vsetkym. mas prava klasickeho uzivatela ako vsetci ostatni. nerobime rozdiely.
pozri sa na to ci do prispevku mozes vkladat bbcode ako i do SS... daj vediet.
dik.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline pastorek

  • ID: 002
  • ----
  • Expert
  • *
  • Príspevkov: 1.209
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #4 kedy: 10.10.2013 - 21:20:43 »
Citácia: "Grim"
...to je fajn, že je tu táto téma...ja to teda zhrniem z SS, ktorú som ti písal, jednak aby sa iní mohli k tomu vyjadriť, prípadne, aby sa nápady neopakovali a mohli sa postupne realizovať...
1. zmenil by som logo klubu, neviem, či tento výtvor je len dočasný, alebo je to final
Je dočasné, na finálnej verzii sa pracuje.
Citácia: "Grim"
2. zmenil by som súbor smajlíkov, títo sú dosť okukaní, používa ich každé narýchlo zbastlené fórum, od ktorého sa toto momentálne veľmi nelíši
Nenašiel som inú sadu smajlíkov vhodnú pre túto šablónu. Ak nejakú máš tak ju nainštalujem.
Citácia: "Grim"
3. vytvoriť si vlastnú šablónu (resp. skôr upraviť si súčasnú subsilver2) by nemal byť problém, s mojimi skúsenosťami by som to určite zvládol
Realizuj sa, všetky zmeny k lepšiemu sú vítane. Pri zmenách nezabudni na priestor pre 2 banery v hlavičke stránky. Aktuálnu šablónu ti môžem poslať a pre upravenú vytvoriť priestor na testovanie.
Citácia: "Grim"
4. neviem, či sú nutné témy "Partneri klubu" a "Čestní členovia"...čo je náplňou týchto dvoch tém? Pýtal som sa na to už asi 3x a vždy bola moja otázka odignorovaná  
Áno sú nutné. Čestný členovia sú taký ktorí si z nejakého dôvodu zaslúžia úctu celého klubu a postupne budú pribúdať. Partneri klubu budú tiež pribúdať a v tejto téme majú byť informácie čo poskytujú klubu a za akých podmienok.
Citácia: "Grim"
7. Neviem, či niekto registroval moju sťažnosť, ale keď som editoval z dôvodu gramatických chýb niektoré pastorkove príspevky, po editácii stratili bbCode a zobrazili sa ako obyčajný text aj bbCode značky. Je chyba v mojich právomociach, alebo v nastavení fóra?
Registroval som to a opravil (tie ktoré som zbadal) Chyba vznikla tým že pri úprave sa vypol BBkód, stačilo zaskrtnúť "použiť BB kód".
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline pipistrel

  • ID: 006
  • Registrovaný užívateľ
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 2.089
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #5 kedy: 10.10.2013 - 21:20:55 »
grim nechces trochu brzdit?
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
DeuxCentSept (nejde to žere to)

Offline putzig

  • ID: 035
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.142
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #6 kedy: 10.10.2013 - 21:29:57 »
Ohladom toho loga,mysli sa tym ten lev? Lebo ten je celkom podareny...
Ake su vlastne predstavy, ako by malo cele logo vyzerat? Existuju nejake koncepty, navrhy?
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
Peugeot 207 SW Outdoor, 1.6 Vti, Belle Ile LeMans Series Reflex Black Edition :-))) VF3WU5FS0BE077384

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #7 kedy: 10.10.2013 - 21:33:22 »
existuju, pracuje sa uz na nich ;)
ked to bude hotove a odsuhlasene, tak to supneme do eteru ;)
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline putzig

  • ID: 035
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.142
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #8 kedy: 10.10.2013 - 21:36:42 »
Ok, uz sa tesime  ;)
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
Peugeot 207 SW Outdoor, 1.6 Vti, Belle Ile LeMans Series Reflex Black Edition :-))) VF3WU5FS0BE077384

Offline Grim

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 45
    • http://www.grim.sk/
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #9 kedy: 10.10.2013 - 21:42:30 »
pastorek - smajlíkov pohľadám, nový design s tebou (alebo mám s niekým iným?) poriešim cez SS a bohužiaľ bbCode zapnúť nemôžem...v možnostiach mám len napísané že bbCode je Off...

pipistrel - mám brzdiť v navrhovaní zmien? Ak mám nejaký návrh, hodím ho do éteru s cieľom pomôcť fóru. Je mi ľúto, že sa ti to nepáči, ale musíme sa tu všetci zniesť. Ja budem ďalej aktívne navrhovať zmeny a je na vedení, či mnou navrhnuté zmeny schváli, alebo nie. Ich názor budem rešpektovať, ale tiež budem lobovať za to, aby sa toto fórum niekam posunulo a momentálne v prvom rade odlíšilo od ostatných narýchlo zbúchaných fór.

Marcel00 - bude možné hlasovanie za logo? Nebolo by možno lepšie vyhlásiť verejnú súťaž (výhra bude dobrý pocit) o logo? Aby každý, kto niečo vie, mohol skúsiť.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #10 kedy: 10.10.2013 - 21:47:49 »
Zalezi od vedenia zdruzenia ako sa k danej veci postavi, nieje to zly napad, uvidime, nech sa oni rozhodnu, Tvoje prispevky vidia.
navrhy sem samozrejme pis dalej, ale ako ti uz viaceri povedali, tak netreba to moc prehanat, hlavne teraz ked ma kazdy plnu hlavu
starosti s rozbiehanim tohototunak okolo klubu. je na zaciatok toho dost, a je  na kazdomn z nas aby sme si to ulahcili do buducna a
mali to jednoduche. motat sa okolo caciek hraciek farbiciek a smajlikov momentalne nema extra zmysel. zdruzenie ma pre klub spustu
priorit, kedze rok sa konci, blizi sa zraz, tesime sa kazdemu clenovi ktory k nam zavita ci uz ako riadny alebo iba ako registrovaniy... ;)
ked sa budem nudit tak sem pripojim par zaujimavych veci, o ktorych viem ze sa sem daju implementovat ;)


edit: prave som zapol rychlu odpoved na celom fore, kedze v niektorych vlaknach toto tlacitko chybalo...
no vidis a to som chcel ist uz spat, lebo 4 noci za sebou som nesiel spat skorej ako 2:30 AM  :?
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline putzig

  • ID: 035
  • Riadny člen
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 1.142
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #11 kedy: 10.10.2013 - 21:52:25 »
To s tym hlasovanim resp. vlastnymi navrhmi neni zly napad...
inac staci povedat, ak treba pomoct...
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
Peugeot 207 SW Outdoor, 1.6 Vti, Belle Ile LeMans Series Reflex Black Edition :-))) VF3WU5FS0BE077384

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #12 kedy: 10.10.2013 - 21:53:59 »
diky za ponuku, zatial to zvladame, ale berieme na vedomie ;)

inak zvysil som pocet zobrazenych prispevkov na stranu vo vlakne na 50, 10 sa mi zadlo primalo... vadi ?
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline Grim

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 45
    • http://www.grim.sk/
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #13 kedy: 10.10.2013 - 21:54:19 »
Marcel00 - preto som chválil založenie tohto vlákna...návrhy, ktoré sa sem napíšu tu zostanú a dá sa k nim vrátiť, keď bude čas...viem, že toho máte dosť toho čo riešite interne, preto som pastorkovi ponúkol svoju pomocnú ruku...že sem niečo napíšem dnes, neznamená, že chcem, aby to dnes fičalo, alebo aby ste všetci prikyvovali, že áno, máš pravdu Grim, toto tu chýbalo...

//s tými príspevkami je to perfekt, 10 bolo naozaj málo
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re: pripomienky a návrhy k fóru
« Odpoveď #14 kedy: 10.10.2013 - 21:56:38 »
diky ;)
tak idem uz teda naozaj spat, ak ta nieco napadne, kludne pis pripomienky sem
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.