Autor Téma: Econom mode  (Prečítané 1735 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline zorin

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 46
Econom mode
« kedy: 24.03.2023 - 19:59:19 »
Pekný deň prajem ,poprosím o pomoc nakoľko som sa ešte s touto chybou nestretol.popis
Auto denne jazdené a ráno idem naštartovať vypísalo svojom mode aktívny a nešlo naštartovať ,len točilo a nič,vybral som baterku dal inú a z displeja hláška zmizla auto naštartovalo ,myslel som ok ,lenže keď som chcel auto zavrieť diaľkovým len cvakalo a nešlo zavrieť,ukázalo mi že je kufor otvorený a pritom nejde vôbec otvoriť je zamknutý ,kľúčom ide zavrieť len šoférovať strana ostatné dvere sú otvorené ,,poprosím čo s tým dakujem
Peugeot 308 sa 2009 ,1,6,. 80 kw
« Posledná zmena: 24.03.2023 - 20:02:41 od zorin »

Offline zorin

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 46
Econom mode
« Odpoveď #1 kedy: 24.03.2023 - 20:01:00 »
Pekný deň prajem ,poprosím o pomoc nakoľko som sa ešte s touto chybou nestretol.popis
Auto denne jazdené a ráno idem naštartovať vypísalo svojom mode aktívny a nešlo naštartovať ,len točilo a nič,vybral som baterku dal inú a z displeja hláška zmizla auto naštartovalo ,myslel som ok ,lenže keď som chcel auto zavrieť diaľkovým len cvakalo a nešlo zavrieť,ukázalo mi že je kufor otvorený a pritom nejde vôbec otvoriť je zamknutý ,kľúčom ide zavrieť len šoférovať strana ostatné dvere sú otvorené ,,poprosím čo s tým dakujem

Offline slimboy

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 140
Re:Econom mode
« Odpoveď #2 kedy: 24.03.2023 - 21:28:02 »
Nedodrzal si postup pri vymene baterie. Mal by si si precitat navod k svojmu autu, dozvies sa mozno plno zaujimavych veci. :)

Navod najdes tu: https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/

Vpravo hore si zvol slovencinu a potom si vyber svoje auto. Ak chces sfunkcnit to centralne zamykanie, tak najdes info na strane 80. Postup ako odpojit a pripojit bateriu najdes na strane 187.
« Posledná zmena: 24.03.2023 - 21:29:07 od slimboy »
Peugeot 308 SW T7 2012 1.6 HDI FAP 68 kW (DV6DTED / 9HP)
Toyota Proace City Verso Long 2023 1,2 PureTech GPF 81 kW (EB2ADT / HNP)