Autor Téma: Škoda Rapid liftback 1.2 Tsi, Ambition, 77kw benzín, 6M, 80tis KM  (Prečítané 3706 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Frinejm

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 15
S ťažkým srdcom sa musím rozlúčiť aj so svojou Sarah. Je čas uprednostniť rozrastajúcu sa rodinu a vymeniť ju za rodinné auto.

Sarah uzrela svetlo sveta 4/2013. Som jej prvý a jediný majiteľ. Bola kupovaná v predajni škoda v Trnave. Má najazdených 80 000km (a nejaké drobné). Papá benzín a má výkon 77kw a 105 koní kontrolovaných 6 stupňovou manuálnou prevodovkou. Je vo výbave ambition plus má vyhrievané sedačky a dízy ostrekovačov. Volant a radiacu páku v koži a zadné parkovacie senzory. 15 palcové hliníkové disky s lenými pneumatikami a pridám aj sadu zimných pneumatík na plechových diskoch s puklicami. Ek a TK platná do 04/2023. Diaľničná známka platná do 01/2022.

Vždy som sa na ňu mohol spoľahnúť. Nikdy ma nesklamala. Pred 3 rokmi bola menená batéria a pred dvoma rokmi menené komplet brzdy. Olej a filtre menené každý rok. Inak je v dobrom technickom stave ale oderky laku na kapote od lietajúcich kameňov sa nájdu.

Bližšie info na telefone 0904430587 alebo tu na fóre.

Cena 7620.

Dohoda možná pri osobnom stretnutí.