Autor Téma: poistky a relátka  (Prečítané 3408 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 696
poistky a relátka
« kedy: 03.03.2019 - 13:56:03 »
prosím , ak niekto máte kompletný zoznam poistiek ( hodnota a ktorý obvod istia ) a rovnako aj relátka ... v manuáli je iba zopár poistiek a žiadne relátko . neviem prečo je to tak .... ( duševné / intelektuálne vlastníctvo mi tu nesedí , lebo používateľ potrebuje byť informovaný ktorá poistka istí určitý obvod ... )

   ďakujem

  ( konkrétne ma k tomuto dohnalo to že nikde sa nepíše ktorá pozícia relátka a poistky je určená na ťažné zariadenie ..... )

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.576
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:poistky a relátka
« Odpoveď #1 kedy: 03.03.2019 - 14:55:40 »
Robím s autami roky, ale do elektriky sa nevyznám absolútne. Informácie o poistkách by teda boli pre podobne zručných užívateľov absolútne zbytočné. Práve preto značky pristupujú k dlhoročným asistenčným službám, ktoré vyriešia väčšinu základných problémov... Peugeot má v cene 8 rokov asistenčných služieb...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 696
Re:poistky a relátka
« Odpoveď #2 kedy: 03.03.2019 - 14:59:40 »
neviem ako tebe , ale mne by táto informácia veľmi pomohla . poistku si predsa len vymeniť viem ... a ťahať servisný voz niekam kde aj vlci povedali zbohom , iba kvôli vypálenej poistke mi príde dosť nelogický ... ( predsa to niečo aj stojí ... palivo + čas + práca technika ) a za ten čas mohli riešiť dôležitejšie veci , ako je jedna vypálená poistka .... možno niekto v rovnakom čase bude mať väčší problém ....

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.576
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:poistky a relátka
« Odpoveď #3 kedy: 03.03.2019 - 15:06:31 »
Nuž, ale tým, ktorí o tom globálne rozhodli, to prišlo viac logické takto...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline sir.Oliver

  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 696
Re:poistky a relátka
« Odpoveď #4 kedy: 03.03.2019 - 15:29:45 »
hej , ale ja ich logiku nechápem . capia tam 60 poistiek a v manuáli ich vysvetlia iba 20 . relátka sa nikde v manuáli ani nespomínaju ....