Anketa

HLASOVANIE:

Áno, chcem zraz v Pružine a plánujem sa ho zúčastniť
Nie, nechcem zraz v Pružine, skúsme inú lokalitu a zúčastním sa
Nie, nechcem žiadny letný zraz, nezúčastním sa

Autor Téma: ANKETA - Veľký letný zraz  (Prečítané 17958 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Qcko

  • ID: 024
  • Riadny člen
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 2.718
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #15 kedy: 20.02.2019 - 18:45:33 »
Ale vitaj :)

No, bod 3 znie nebezpečne, inak OK.

Ako sme napísali viacerí, miesto nehrá úlohu, prídeme aj do BB.
Nohu k dielu v akom zmere? Bo na praktické využitie máš ľudí z okolia BB.

Tož?
SÚČASNÉ -->Peugeot 307 SW 1.6HDi...80kW...2007 + P 309 1.4i...55kW...1991 + P406 1.8i...81kW...1999
MINULOSŤ -->Peugeot 308SW GTline 1.2 96kW EAT8 2018 + Peugeot 406 break 2.0HDi + Peugeot 407SW 1.6HDi + Peugeot 4007 2.4 + Peugeot 508SW 2.0HDi + Peugeot 208 1.2VTi + BMW E61 525xdT + Peugeot 306 break 1.4i + Peugeot 306 2.0HDi...66kW...2001 + VW Phaeton 3.0TDi...176kW...2009

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #16 kedy: 21.02.2019 - 06:01:36 »
No, zaujímavo sa to tu (ne)vyvíja... S Falcom som v denno-dennom kontakte, preto máme niektoré veci vydiskutované.

Každopádne, zraz viem podporiť klasicky:

- reklamné veci do tomboly
- podľa zvoleného miesta 1-3 nové autá na prezentačné účely
- propagácia podujatia na firemnom FB (6000+ fanúšikov), ak o to bude záujem
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #17 kedy: 21.02.2019 - 09:25:41 »

Nech sa nesereme, ja sa do toho rad pustim. Ale mam niekolko navrhov/podmienok na zmenu

Ja si myslím ,že to slovíčko „rád“ je veľmi podstatné pri organizovaní zrazu.

Mne vyhovuje aj takáto navrhovaná koncepcia zrazu od Falca, či to bude už teraz v júnovom termíne alebo hocikedy v priebehu leta či babieho leta.  Dokonca aj tie vegetariánske jedlá si rád doprajem ako prílohu k nejakému mäsu...len ten kajak poprosím s väčšou nosnosťou a dĺžkou.

Môj názor je taký  ,že hlavný organizátor by mal mať základnú predstavu o priebehu a koncepcii zrazu, o programe aj celkovej organizácii. Na základe tejto svojej predstavy  by si mal riadiť, organizovať zraz a byť zaň zodpovedný. A to už od jeho príprav , cez jeho priebeh až po odchod posledného účastníka zrazu a  finančné vyúčtovanie.  Z tohto dôvodu som radšej keď presne viem aká má byť moja úloha pri priebehu zrazu a aká konkrétna pomoc sa odo mňa požaduje.
Inak nemám problém  priložiť nohu či hocijaký úd k dielu... :D
« Posledná zmena: 21.02.2019 - 09:26:48 od Juve »
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline Falco

  • Administrátor
  • Holobriadok
  • ********
  • Príspevkov: 60
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #18 kedy: 21.02.2019 - 09:57:03 »
Dobre teda, nebudem chodit okolo horucej kase a idem na to priamo:

1. Moje navrhovane miesto je Autokemping Revište (Objekt sa nachádza na kraji obce Revištské Podzámčie,3 km od okresného mesta Žarnovica (http://www.drevenicareviste.sk/kemping.html)). Jedna sa o predbezne miesto, este som len zaziadal o cenu rezervacie na jeden den bez ubytovania. Ako som pisal, pre tych co to budu mat dalej, mozu vyuzit moznost ubytovania v ich chate, ktore je celkom cenovo priaznive. Zaroven je tam aj restauracia, komu by nechutila strava, moze vyuzit alebo ju moze vyuzit k ubytovaniu. Opat, cenovo velmi prijemna. Prestudujte si web, prosim.

2. Aktivity su uz spominane v ramci samotneho arealu, t.j. minimalne: vonkajšie ohniská, altánok, volejbalové ihrisko, futbal, bedminton, stolný tenis. Samotene aktivity by som velmi rad preniesol na deti, myslim, ze slecna Cibova bude velmi rada ak bude moct vymysliet aktivity aj pre dospelych a dostane z nasej strany velku podporu. Priznajme si, my muzi moc kreativnostou v tomto smere nevynikame a sutazit v montovani kolesa kazdy rok je nuda. Vzhladom na to, ze zraz bude zredukovany na jeden den, bude plny programu, ktory bude vsak robeny nie nacasovanim, ale bude to program taky, aby sa do neho mohol kedykolvek ktokolvek zapojit. T.j. jedna-dve sutaze, zvysok vsak volne aktivity, k comu pomozu ihriska a dalsie spominane veci ako napriklad kajaky a pod.

3. Co sa jedla tyka, ako som uz spominal, jedlo bude riesene nie pridelovo a monotonne, bude riesene formou bufetu, resp. svedskych stolov (podla moznosti, pocasia a pod.) tak, aby bolo zabezpeceny celodenny pristup k jedlu rozneho druhu podla chuti a potreby. Gulas by som popri tom ponechal ako formu hlavneho jedla.

4. Vstup na zraz bude volny pre kohokolvek kto pride. Prispevok bude len na jedlo, kedy dostane dana osoba naramok. Odhadujem to na 5-10eur/osoba. Prenajom arealu by mal byt uhradeny zo zdrojov klubu (na to predsa existuje clenske, nie?). Predpokladam, ze ked bude zraz uspesny a prijemny, pribudnu opat dalsi ludia do klubu a aj dalsi clenovia.

5. Tento bod je otazka, ktoru potrebujem bud verejne alebo privatne zodpovedat. Aky je priblizny rozpocet na takyto zraz, resp. ake su financne moznosti klubu. Podla transparentneho uctu sa pohybujeme aktualne okolo 800eur. Myslim, ze na uhradenie prenajmu kempu na jeden den a uhradenie nakladov na jedlo nez sa vyzbieraju platby na mieste zrazu je to az az. Kedze stale nemam cenu prenajmu, dovolim si spravit odhad, ze by to bolo realizovatelne do 500eur (to hadam z tretej nohy). Su tam este nejake ocakavane platby, ktore by rozpocet navysili alebo pripadne znizili?

6. Mame inventar majetku, ktory by ste mi dali, aby som vedel s cim ratat? Mam predstavu zo zrazov co vsetko je k dispozicii, ale pre istotu. Vidim na ucte nejake platby v Bauhause, tak preto sa pytam ci nepribudli nejake nove veci do inventara, napriklad lavice a tak.
--
Mercedes-Benz GLK - 2013 - 220cdi 125kw/400Nm AT - 4matic - lowered

Offline Juve

  • ID: 012
  • Registrovaný užívateľ
  • Pokročilý
  • *****
  • Príspevkov: 651
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #19 kedy: 21.02.2019 - 10:43:58 »
Pekné :clap

Len podľa mňa je zabezpečiť švedske stoly a guláš dosť veľká organizačná komplikácia keď nevieš koľko príde účastníkov.
« Posledná zmena: 21.02.2019 - 14:03:37 od Juve »
Peugeot 508 SW RXH 2,0 BlueHDi 133kw r.v 2016
Peugeot 508 SW Allure 2,0 HDi 120kw r.v 2013

Offline CiNiK

  • ID: 008
  • Administrátor
  • Guru
  • ********
  • Príspevkov: 6.156
  • www.AutoZine.sk
    • AutoZine.sk
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #20 kedy: 21.02.2019 - 11:24:41 »
Á, stratený syn...  :D

1. - lokalita je v pohode, kemp vyzerá podľa fotiek pekne. Ubytovanie tiež. Pre mňa za mňa by to mohlo byť každý rok úplne inde.
2. - ja by som bol za to oživiť akcie s autami ako pri prvých Piešťanských zrazoch. Volejbaly tenisy futbaly a iné hry nechať na deti (a dospelé deti) formou samozábavy.
3. - jedlo by si podľa mňa mohol vyriešiť každý sám - ak tam funguje reštaurácia. Kofola a pod. sa dá vyriešiť jednoducho. Guláš je OK, mne osobne chýbať nebude. Večerný alkohol taktiež nie.
4. - voľný vstup je pekná vec. Pre riadnych členov. Pre ostatných by stálo za to uvažovať o symbolickom vstupnom (1-5€?). Uvidíš keď si rozrátaš náklady.
5. - v sekcii pre riadnych členov je každoročne podrobné vyúčtovanie zrazov. S istotou môžem povedať, že tých cca 500€ bude veľmi málo. Ak to chceš poňať ako veľký zraz.
6. - inventár máme, vieme dodať... a vlastne vieš čo býva na letnom zraze.

Ja osobne by som privítal zmenu. Aj zmenu v organizácii a smerovaní zrazu na nových klubákov.
Ak to dotiahneš do zdarného konca a nájdeš spoluorganizátorov, tak máš moju osobnú podporu ako člena vedenia.
Toto všetko chce dobre zvážiť možnosti a to, či tomu si ochotný venovať svoj čas. Lebo čas... je dnes nad zlato.


Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #21 kedy: 21.02.2019 - 12:04:53 »
Fajn debata... Podľa mňa by medzi prvými mala byť vyriešená otázka, čo týmto zrazom chce klub povedať. Či má ísť o stretnutie rodín a kamarátov, či o akýsi nábor nových členov, či o ukázanie nečlenom, že FB nie je všetko...

Vízia je to super. V prípade Paťovho nápadu rád pridám ruku k dielu.

V blízkosti je reštaurácia, kde sa dá celodenná strava jednoducho vyriešiť. Určite sa nájde pár dobrovoľníkov, ktorí uvaria guláš pre tých, ktorí budú mať o neho záujem. A opekačkou by sa takýto deň mohol ukončiť. Čo zostane, sa rozdá (to hádam nie je problém).

Ak zoženiem kolegov-dobrovoľníkov, tak okrem seba donesiem ešte nejaké auto/autá. Je vôbec o to záujem? Predpoklad je, že prídem ukázať novú 508.
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Qcko

  • ID: 024
  • Riadny člen
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 2.718
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #22 kedy: 21.02.2019 - 13:36:44 »
Lokalita super - poznám. Ako píše CiNiC, zraz môže byť kdekoľvek aj každý rok, vždy si nájdeme čas aby sme sa ukázali.

Čo sa účelu zrazu týka, tak jasné je, že hlavne sa chcú strétnúť rodiny (no práve aj veľkí chlapci si chcú trocha zasúťažiť s autami) a sl. Čibová (ako Falco napísal :D ) sa vie nadpriemerne postarať o najmladšiu časť osadenstva.

A ten účel vedľajší, no nie menej dôležitý je vrátiť značke niečo späť a trocha ju zviditeľniť - či už za účelom nových členov, alebo zvýšenia povedomia o značke ako takej (lebo mnohí z vás vedia, aké je také všeobecné povedomie o francúzskych autách :/ ).

Ale hlavne, nemiešať FÓRUM, IMPORT a FB - sú to 3 absolútne rozdielne veci, ktoré si musia noví ľudia uvedomiť a vedie sa odosobniť.

Čo sa pomoci týka, tak keď som požiadaný, vždy rád pomôžem (aj keď do Pružiny som len vozil pečivo :) ) - musím to len vedieť s predstihom a zariadiť sa doma ;)
SÚČASNÉ -->Peugeot 307 SW 1.6HDi...80kW...2007 + P 309 1.4i...55kW...1991 + P406 1.8i...81kW...1999
MINULOSŤ -->Peugeot 308SW GTline 1.2 96kW EAT8 2018 + Peugeot 406 break 2.0HDi + Peugeot 407SW 1.6HDi + Peugeot 4007 2.4 + Peugeot 508SW 2.0HDi + Peugeot 208 1.2VTi + BMW E61 525xdT + Peugeot 306 break 1.4i + Peugeot 306 2.0HDi...66kW...2001 + VW Phaeton 3.0TDi...176kW...2009

Offline SiFoN

  • Holobriadok
  • ***
  • Príspevkov: 58
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #23 kedy: 28.02.2019 - 19:21:51 »
taktiez som oznacil prvu moznost ale v zasade mi to je jedno kde to bude, budem rad ak si najdem cas a pridem ;)
Peugeot 407SW 2.0HDi 2008 103kW Confortpack FAP
vlakno tu > https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,3946.0.html

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #24 kedy: 01.03.2019 - 07:36:41 »
Á, stratený syn...  :D

Neda mi nereagovat na Falca. Falco prepac, nehnevaj sa na mna, nechapem o co ti ide. Najprv sa kompletne odmlcis/zmazes, klub pre teba neexistuje.
Na strane druhej si kompletne zmazes profil, odstranis z fora kompletne vsetky svoje prispevky aj tie rozumne, ktore vecne napomohli k rieseniu problemu,
mas pristup ako admin uplne ku vsetkemu.
Zmazat obsah kompletne vsetkych svojich prispevkov je drzost voci ostatnym clenom najhrubsieho zrna. Sa divim ze vedenie/oz nezasiahlo...
Aby toho nebolo malo, si zalozis dalsi profil marcelzlesa, kde namiesto konstruktivnej debaty podrivas autoritu prispevkov.
Trosku porozmyslaj nad tym. Pravidla fora platia pre vsetkych rovnako. ak tu ma platit anarchia a kazdy si tu bude robit co chce, dajme prava vsetkym a ideme si kazdy svojou cestou...

Tvoju organizaciu zrazu nespochybnujem a fandim ti, no nakolko ta poznam tak neviem.  :beer
« Posledná zmena: 01.03.2019 - 08:04:30 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline Falco

  • Administrátor
  • Holobriadok
  • ********
  • Príspevkov: 60
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #25 kedy: 01.03.2019 - 10:33:23 »
Ahoj Marcel, co sa tyka zrusenia uctu, nevidim dovod, preco som tak nemohol spravit :) vzhladom na to, ze forum aj zakon mi to umoznovali. Prispevky som ziadne nemazal. A ani nemam ziadny admin pristup. Pleties dve cez tri. Mimo to, spomen si kto vstupoval, vystupoval a vstupoval do OZ. Zbytocne riesis somariny.

A este raz opakujem, o ziadnych zmazanych prispevkoch neviem. A ziadny dalsi profil tu nemam.


Edit: len dodam, ze moj odchod a nechut nemala nikdy nic spolocne s Tebou, ale skor s neschopnostou vedenia, ktore klub vedie ako vedie .. s tym snad suhlasis
« Posledná zmena: 01.03.2019 - 10:54:57 od Falco »
--
Mercedes-Benz GLK - 2013 - 220cdi 125kw/400Nm AT - 4matic - lowered

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #26 kedy: 01.03.2019 - 11:05:38 »
Chlapi, riešite tu býkoviny... Každý sme nejaký, tak sa najskôr kuknime na seba v zrkadlách.

Falco tu dlho nebol, ale záujem o fungovanie klubu predsa nie je podmienené aktivitou na fóre. Svoj záujem o zorganizovanie veľkého letného zrazu myslí vážne, pretože mu ide o reštart klubu ako takého. Myslím, že treba priložiť ruku k dielu a nie znechucovať to...

Viacerí sme vyjadrili svoj názor, že klub ide nesprávnym smerom. Ja sa dobrovoľne priznávam, že netuším, aké sú stanovy, čo má vedenie v pláne, ale za seba navrhujem akúsi "mobilizáciu" - vyčleniť v rámci veľkého letného zrazu 1-2 hodiny na spoločné zasadnutie všetkých kompetentných za jeden stôl a rozlúsknuť už konečne, ako ďalej. Tento interný marazmus už nebaví nikoho!
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Marcel00

  • ID: 007
  • Registrovaný užívateľ
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 5.968
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #27 kedy: 01.03.2019 - 11:46:49 »
nema zmysel cokolvek pisat...
cele to tu je zvlastne, idem si teda nastudovat ako poziadat o zmazanie, Falco das mi tip ako si o to poziadal? :)

sorry za OT, za mna tema uzavreta :coffee


« Posledná zmena: 01.03.2019 - 11:59:33 od Marcel00 »
nepiste mi dotazy o radu a postupy do spravy alebo na mail..., piste to vzdy na forum, nech sa k info dostanu aj ostatni uzivatelia.

Offline Modzillo

  • ID: 136 Navrátilec
  • Riadny člen
  • Expert
  • ******
  • Príspevkov: 1.572
  • Lidé jsou různí, povětšinou hovada... (J. Švejk)
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #28 kedy: 01.03.2019 - 12:07:19 »
Mám sa dočítať, že najskôr sa musím stať členom OZ, aby som mohol o niečom rozhodovať? Ok, to je logické. Nelogické je však to, že tí, ktorí také právomoci dnes majú, bohužiaľ nerobia s klubom to, čo by si zaslúžil.

Čo ak mám chuť vypočuť si, poradiť ako nečlen OZ. Len tak, iba z pozície generálneho partnera, ktorý má záujem, aby klub fungoval. Pokiaľ sa nemýlim, sám dobre vieš, ze v hre bolo moje vstúpenie do vedenia klubu, ale toto bolo kamarátsky zamietnuté, keďže by boli porušené stanovy (nie som členom OZ). Tak sa pýtam - mám inú možnosť? Ja tvrdím, že nie...
OPEL Grandland GS Line 1.5 CDTI 96kW/130k EAT8
MAZDA 6 wagon Takumi Plus 2.5 SkyActive-G 143kW/194k AT6
SPECIALIZED Crave 29

Offline Judes

  • ID: 013
  • Kartičkár
  • Guru
  • *******
  • Príspevkov: 3.392
Re:ANKETA - Veľký letný zraz
« Odpoveď #29 kedy: 01.03.2019 - 12:13:11 »
Máš a to stať sa riadenym členom a vstúpiť do OZ, túto možnosť má každý kto chce.
Inak veci ohľadne klubu by som neriešil na veľkom zraze ale usporiadať nejaké zasadnutie a môže sa zúčastniť kto má záujem.
Peugeot 407 Sedan, 2.0 HDI bez FAP, 2006, Diagnostika Peugeot Planet 2000
vlákno tu https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,544.0.html
Peugeot 207,  1.4 benzín 54kw, r.v. 2010.