Autor Téma: (607) - Vysoký tlak v Turbe  (Prečítané 8052 krát)

0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline lecko

  • Nováčik bez príspevkov
  • *
  • Príspevkov: 2
(607) - Vysoký tlak v Turbe
« kedy: 15.07.2015 - 11:00:56 »
Čaute. Potreboval by som radu nakoľko mi auto iba vždy keď ide do kopca cca pri rýchlosti 70-80km/h na 3 alebo 4 prevodovom stupni vyhodí kontrolku motora + hláška na displeji: engine antipollution system defective a auto mi prepne do núdzového režimu. Našťastie som si kúpil diagnostiku a po zmazaní chyby auto zase ide až pokým zasa neprejdem nejaký strmší kopec. Každopádne keďže sa moc v dianostike nevyznám možno by mi niekto vedel poradiť podľa tejto fotky z diagnostiky v čom by mohla byť chyba.
Skúšal som vymeniť Váhu vzduchu, snímač tlaku na intercooleri + Swirl ventil sa mi hýbe bez problémov. Porovnal som diagnostiku na takom istom aute a jediné čo tam bolo také dosť odlišné bolo: mereny plnici tlak mal rovnaký ako požadovaný plníci tlak a ja mám mereny plnici tlak o niečo vyžší.
« Posledná zmena: 01.01.1970 - 01:00:00 od Guest »

Offline matri1

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 13
Re:(607) - Vysoký tlak v Turbe
« Odpoveď #1 kedy: 08.05.2016 - 21:13:25 »
ahoj. Prepodpokladane budes mat na chybe elektroregulacny ventil, ktorý tlaci do turba. Ja som mal podobnu chybu, správalo sa to rovnako a nakoniec to bolo presne toto. Je to hned prvý zlava rovno pod čelným sklom. Teda na strane spolujazdca...vela zdaru

Offline matri1

  • Nováčik
  • **
  • Príspevkov: 13
Re:(607) - Vysoký tlak v Turbe
« Odpoveď #2 kedy: 29.05.2017 - 12:07:10 »
potvrdzujem, je to presne ten ventil hned prvy nalavo pod sklom na strane spolujazdca...